Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ha fiú létemre...

Andris_1234 kérdése:

Szerintetek ha fiú létemre hosszú hajam van és szeretek sminkelni és szépítkezni, akkor lány vagyok?

Figyelt kérdés

2020. szept. 1. 21:39
1 2
 1/14 Flagstaff ***** válasza:
98%
Nem, akkor te egy olyan fiú vagy, aki szeret sminkelni és szépítkezni. Szerinted ha egy lány nem szeret sminkelni és szépítkezni, akkor az fiú?
2020. szept. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%
Annak érzed magad?
2020. szept. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
2020. szept. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Én is hosszúhajú férfi vagyok, aki a szemét kifesti, de teljesen férfinak érzem magam.
2020. szept. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%

Nem. Csak ha lánynak is érzed magad, de ha annak éreznéd magadat, akkor tudnád, hogy mi ez az "érzés", és nem kérdeznél rá, hogy lány vagy e, ha szeretsz sminkelni. Az, hogy valaki lány, nem abban merül ki, hogy szeret sminkelni, meg hosszú a haja ezt szerintem te is tudod.

Nyilván nem te vagy maga a megtestesült tesztoszteron, de ettől még nem vagy lány, legfeljebb csak meleg, mint a kályha.

2020. szept. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%
fiu vagy, akinek nem hagyomanyos a hobbija, ezzel semmi baj nincsen, nem mindenki egyforma. tedd azt ami boldogga tesz ❤️
2020. szept. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%

Ha fiú, akkor nem vagy lány. wtf


Nézz vissza 20-30 évvel ezelőtti trendekre; jóval több férfi volt androgen, vagy feminin pl zenészek között. Sajnos manapság valamiért visszaestünk arra a szintre, hogy ha valaki nem a nemével azonosított sztereotipiak szerint él, akkor bemagyarázza magának ("progresszív" kis papagájok segítségével) hogy o igazából a másik nemhez tartozik, de ez nem is lehetne távolabb a valóságtól.

2020. szept. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
11%
Van baj.
2020. szept. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
67%
Régebben pl. Koreában a hwarangoknak szokásuk volt kifesteni magukat öngyilkosság előtt, de sok ilyen hagyomány volt régen más-más országokban is, ez csak a mai kor hülyesége, hogy a férfiak nem sminkelhetnek.
2020. szept. 2. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
53%
ööö...mondd csak, te néztél már le valaha a lábad közé, hogy ott mi van? Mert elsősorban az határozza ezt meg, csak hogy tanulj is valamit, kistöfi. 😏
2020. szept. 2. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!