Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy 25 éves fiataltól aki nem...

Egy 25 éves fiataltól aki nem csinál semmit, furcsa hogy csodálkozik azon, hogy 20-22 éves fiatalok milyen elfoglaltak? Meg nem érti mi mindent csinálhatnak minden nap

Figyelt kérdés
2021. aug. 9. 08:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nyilván ha ilyen buborékban él.
2021. aug. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem furcsa, hiszen el sem tud képzelni olyan életvitelt.
2021. aug. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
És mit szokott csinálni az a 25 éves ember?
2021. aug. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%

Találkoztam már ilyen sráccal.

Idén májusban találkoztunk egy kisebb rendezvényen (ő 25, én 22 éves vagyok), ahol beszélgettünk, majd elhívott találkozóra. Mondtam neki, hogy elég sűrű a nyaram, szóval ne lepődjön meg, ha nem lesz jó az első időpont, amit mond.


Pár nappal később Messenger-en elkezdtünk gondolkozni az időponton, és egyik se (hármat mondott) volt jó. Ezen teljesen kiborult, és elkezdte kérdezni, hogy mégis mit csinálok nyáron, ami miatt nem jó. Elküldtem neki egy képernyőképet a nyári terveimről. Utazások, családi/baráti programok, egyetemi találkozók, tanulmányi program, stb. Teljesen le volt döbbenve, hogy én hogy tudok ennyi mindent csinálni. Erre visszaírtam neki, hogy ne lepődjön meg, neki is biztos megvannak a maga programjai. Annyit válaszolt, hogy sehova nem megy, gépezéssel tervezte tölteni a nyarat.


Ajánlottam neki egy szabad napot, de azt mondta, hogy láthatóan ő már sok lenne nekem és kicsit rosszul esik neki, hogy "ennyi helyre vagyok hivatalos". Mondtam neki, hogy velem ez már csak így van, szeretek eljárni, de ettől függetlenül szívesen találkoznék vele. Ekkor számomra érthetetlenül megsértődött, majd kijelentette, hogy annyira nem szívesen, hiszen egy programot se mondanék le miatta. Köpni-nyelni nem tudtam. Majd biztos lemondok egy előtte megszervezett programot. Miután ezt megírta, le is tiltott. Ki érti...

2021. aug. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Aham... Szerintem, lehet én értettem félre, de a kérdező nem úgy értette az elfoglaltságot hogy nyócvanezer buli van lebeszélve, mint az utolsónak....
2021. aug. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%

4


Csodálkozol ? Szemmel láthatóan nem illetek össze, és vszinű annyira nem is jött be a srác, hiszen ha tényleg tetszik akkor lemondtál volna egy programot... :D


A kérdésre válaszolva, simán...ahány ember annyi életkörülmény, van akinek nem kell csinálnia semmi mert pl eltartják stb.

Van aki pedig tanul, dolgozik, sok barátja van stb stb.

2021. aug. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
38%

#6

Mit mondtam volna le? A repülőjegyemet? A belépőimet? Lógva hagyom a barátaimat, akikkel már hetekkel korábban leszerveztük az adott programot? Ne haragudj, de ez ostoba és bunkó viselkedés lenne részemről, pláne egy félismerősért.


Igen, egyértelmű, de ezt értelmesen is lehet közölni, ahelyett, hogy gyerekes módon megsértődik.

(#4)

2021. aug. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
31%

7


OK.

2021. aug. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!