Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak számomra idegesítő ez a...

Csak számomra idegesítő ez a Delikát reklám? :D

Figyelt kérdés

Olyan, mint egy gagyi 90-es évekbeli reklám. Amikor meglátom és meghallom ezt a reklámot, már rosszul tudnék lenni. Kb. mint a Fluimuciltól régebben. :D

https://www.youtube.com/watch?v=yMtR8S741iA


2021. aug. 9. 20:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Engem a cirkuszos reklám plakátok idegesítenek, rohadt igénytelen.
2021. aug. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igen elég gagyi. De az összes az. Nem értik meg, hogy sokan már csak azért sem veszik meg azt, amit reklámoztaatnak, mert erre költik a pénzt (és ezért drágább). Mi meg fizetjük a márkát.
2021. aug. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Első válaszoló, nem erre vonatkozott a kérdés, bár a cirkuszokat én sem támogatom.

Delikátot pedig sosem használok, és más ételízesítőt sem. Én a só, bors híve vagyok inkább. :D

2021. aug. 9. 21:07
 4/13 anonim ***** válasza:
39%
Fú,de rohadt szánalmas,szekunder szégyenérzetem van tőle. Egyik toplistàs gyűlölt reklám a Haribo " finOMMMMM" reklámja utàn..
2021. aug. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Alapvetően nem is lenne annyira gáz sztem ez a reklám, még a szövegén is túl tudnék jutni... de azt hogy nem vették észre, hogy a jelenetekhez és a reklám tempójához, stílusához baromira nem illik ez a zene?... ettől lesz nagyon gagyi az egész
2021. aug. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Bár nekem a legalja az "anyu legjobb barátja a Tomi mosópor" volt mindig is.
2021. aug. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Engem nem idegesít! -Következetesen némítom az összes hányadékot, amit megpróbálnak naponta 90000-szer erőszakkal a képembe tolni! Van egy-két csatorna, amelyik azzal próbálkozik, hogy a film közben vesz el területet a fütyülőségeire, ezeket a csatornákat pedig következetesen szanáltam a érdekeltségi körömbe tartozó csatornák közül. Véletlenszerű időközönként ránézek, hogy megtartották-e ezt a szokásukat és csak akkor nézem ismét ezeket a csatornákat, ha leszoktak erről a baromságról, - ellenkező esetben meghosszabbítom a nélkülözésüket.
2021. aug. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem egy megjegyezhető figyelemfelkeltő valami, de engem nem irritál kicsit sem.
2021. aug. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Oké akkor nem csak engem vet szét az ideg ettől :D
2022. ápr. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az új Schauma ( iijjaaaijjjaajooo) kiütötte a nyeregből a mókából kavargatót...
2022. ápr. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!