Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sok férfi miért fogadja el...

Sok férfi miért fogadja el önként és dalolva a papucs szerepet?

Figyelt kérdés
Megdöbbenve látom, hogy határozott, jó kiállású, nagy dumás férfiak ha meghívnak otthonukba, otthon megalázkodó, akarat nélküli papucsként viselkednek. Rengeteg ilyet láttam már.
2021. aug. 12. 05:55
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Mert a feleséguk egy vérszívò hárpia, de a pasi békeszerető. Igy inkabb konfliktust kerul, behajtja fejét az igàba. Mások elott nem fog dacosan viselkedni, lázadni, ezert tunik papucsnak. Ugyanakkor minden bizonnyal ha nem latja senki akkor beleáll par dologba.
2021. aug. 12. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Fsms ***** válasza:
67%

Mit csináljon?! A nő fokozatosan teszi tönkre idegileg. Ha a vagyonuk egy lakás, ház akkor mehet hajléktalannak.

Nekem van olyan barátom, akinek 2 felesége volt, kétszer nullázta le minden pénzét, most 50 közeli és kezdi újra egy bérelt lakásból.

Akkor tud tenni valamit ha van házassági szerződés , vagy akkora a vagyon, hogy ki tud szállni.

2021. aug. 12. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%

konfliktuskerülés, kényelem, alacsony kommunkációs szint, gyerekkori mintakövetés, éretlen személyiség


a fentiek közül bármeléyik ill. bármelyikek kombinációja

2021. aug. 12. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
41%
Na erre én is kíváncsi vagyok. Nem egy nőtársam tartja gályarabságban a párját/férjét, egy önálló gondolatuk nem lehet szerencsétleneknek. Mondjuk az a "férfi", aki ezt eltűri az meg is érdemli a sorsát.
2021. aug. 12. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
98%
Külső szemlélő nem mindig képes átlátni a helyzetet a maga valóságában. A dolog lehet a férfi részéről megjátszott színdarab a vendég felé.
2021. aug. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Örülök a válaszoknak, tetszenek. Jöhetnek még!
2021. aug. 12. 07:10
 7/9 anonim ***** válasza:
59%

Azért mert valójában olyanok. A határozott, nagydumás kép egy álca. Előadják magukat a munkahelyükön, társaságban.

Ismerkedtem már teljesen normálisnak tűnő pasival (vicces, nagy dumás, férfias) de ahogy múlt az idő kibukott az igazi énje; tutyi-mutyi kis mimóza, aki magáért se tud kiállni, önállótlan stb.. Otthon ilyen volt, teljesen kiábrándító. Munkahelyen, nyaralás során stb nyilvános helyen viszont "felvette az álarcot".

2021. aug. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem látsz bele teljesen az életükbe, de az egyik ok, például: mert nagyon szeretik a csajt.
2021. aug. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát 15-20 év házasság után a nagy szerelemben én már nem hiszek. Szóval ez az indok nálam egyáltalán nem játszik.
2021. aug. 20. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!