Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Amikor a nojevel van letilt,...

Amikor a nojevel van letilt, amikor nincs vele felold es talalkozni akar velem, ugy erzem magam mint egy kutya. Az vagyok, igaz?

Figyelt kérdés

Amikor nincs vele felold amikor vele van letilt.

Pl ha hetfo kedd szerda nincs vele mert dolgozik akkor fel vagyok beki oldva es ir nekem, de mar penteken vele van ezert mar csutortokon letilt engem....mintha nem tudnam hogy azert tilt le mert vele lesz hamarosan....

Amikor mondom neki hogy ne tiltson le mégegyszer meg meri tenni nem allok vele szoba, elvicceli a dolgot. Szo szerint egy kutyanak erzem magam.

Azon gondolkozok letiltom en rendesen facebookon is nem csak messengeren ahogy ő engem de belehalok ha tobbet nem beszelek vele.....

Hogy ertessem meg vele hogy tonkretesz engem ez az egesz?


2021. aug. 13. 15:53
 1/9 A kérdező kommentje:
Es az a legrosszabb hogy ugy erzem ot nem erdekli hogy erzem magam ettol... ha erdekelne szepen elmagyarazna hogy ez van, eskuszom nem fajna ennyire
2021. aug. 13. 15:55
 2/9 anonim válasza:
100%
Kicsit sem becsül meg téged. Nem érdemes erre pazarolni az idődet, szakítsd meg vele a kapcsolatot.
2021. aug. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Magadra (is) vess, miért vagy még vele. Amíg ebben maradsz addig nem is érdemelsz jobbat.
2021. aug. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
De mi a jóisten haragjáért nem törlöd ki az életedből gyökeresen az ilyen embereket?
2021. aug. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"Hogy ertessem meg vele hogy tonkretesz engem ez az egesz?"


Szerintem magaddal kellene megértetned, hogy ez így nem oké...

2021. aug. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Voltam hasonló helyzetben. Akkor hiába mondták nekem, hogy hagyjam őt a francba, én is úgy éreztem, mint te most, hogy szeretem és belehalok ha nem beszélek vele többet vagy nem találkozom vele többet. Pedig egyértelműen kihasznált, játék volt neki az egész, beetetett, hogy majd velem lesz, csak adjak neki időt. Vak voltam. Te ne legyél, és becsüld többre magad.
2021. aug. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul fogalmaztál, nem kutya vagy, ugyanis a kutyát feltétel nélkül mindenkor szeretjük és elfogadjuk! A ló és a szamár esete vagy, ebből is az utóbbi.

Kapd össze magadat, keress más barátot, mert a megalázásnál mindenki többet érdemel.

2021. aug. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Kerdesekkel teli ***** válasza:

Csak akkor vagy jo neki, mikor epp nincs mas, fogd fel, hogy ugysem fogsz kiszakadni ebbol a szerepbol, csak ennyire tart teged, kedve szerint elokap.

Lepj ki ebbol a szerepbol

Keress olyat, akinek te jelentesz mindent, csak te vagy neki, ne legyel szanalmas.

2021. aug. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Te lány vagy, és ő a "legjobb fiú barátod", ugye?
2021. aug. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!