Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ha ennyire zavarja a kutya...

Ha ennyire zavarja a kutya oket, miert nem lehet mashol talalkozni?

Figyelt kérdés

Lett egy kutyank, standard uszkar. Anyosek nem csipazzak, a sogornom meg konkretan fel tole.


Nem sokkal az elkoltozes utan vettuk a kutyat, egy nagyobb lakasba koltoztunk. Anyosek mar vartak, hogy majd tobbszor atjonnek, en sem bantam volna ugy isten igazabol. Aztan amikor megtudtak, hogy van kutya, a lelkesedesuk letort, ok oda biza nem jonnek. Jo, rendben. Viszont, mi menjunk at hetvegen. En kijelentettem, hogy a kutya nelkul nem, mert egesz hetkoznap sokat van egyedul, nem is akkora nagy variacio a kozeli parkban a jatek es seta,, a hetvege pedig csak kutyas programokrol szol, ami nalunk azt jelenti, hogy akarhova megyunk jon velunk az eb. Eddig minden baratunkhoz is atvihettuk, minden hetvegenk flottul es boldogan telt.


Aztan mostansag ami nalam kiverte a biztositekot, az volt hogy egyik vasarnap beallit a csalad minden szo nelkul ebedelni. Mi elotte ertunk haza a piacozasbol szerencsejuk, hogy pont otthon voltunk. Na de, a kutyat zarjuk be a szobaba. En erre hat nem buszken de magambol kikelve elmondtam, hogy az eb csaladtag, ez az o othona, ha nem tetszik lehet menni.


Azota nincs parbeszed, a felesegem az en prtomat fogta termeszetesen, de nem bannam ha lehetne belkulni



2019. ápr. 16. 19:55
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
74%

Szard le!

Nekünk cicank van,ugy csinalnak mintha valami putriba jönnenek

pedig takaritas van minden nap,es apolt szep a cicank

Anyosomeknak sem tetszik,de pont leszarom

A cica is csaladtag ha tetszik ha nem

Megmondtam ezt neki,tudja h ittvan,ha tetszik ha nem, nem

kell atjonni ,ha meg atjonnek nem akarom meghallani h igy a macska ugy a macska.Ennyi!

Biztos nem vallnek meg tole senki kedveert.

Lehet h neha szorosek meg tobbet kell takaritanj

de tobbet ernek mint nehany ember!

Imadom amikor reggel ebreszt😊

Vagy amikor kovet a wcre alig lat,de azert megvarja mig vegzek

aztan visszamegy a helyere😊

Szoval,ha ti szeretitek nincs mirol beszelni

2019. ápr. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem kicsit eltúlozzátok. Nem kell a kutyát mindenhova magatokkal vinni, mert sajnos, nem mindenki szereti őket, és az rendben van, hogy családtag, de nektek is kell a különtöltött idő! Anyósék meg lehetnének nyitottabbak, de nem lesznek. Inkább örüljetek, hogy nem lógnak rajtatok folyton, mert a kutya visszatartja őket! Mondták hogy miért zavarja őket a kutya? Az viszont felháborító, hogy zárjátok be a kutyát! Próbáljátok megbeszélni!
2019. ápr. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
19%
Mennyi idős a kutya? Milyen színű? Egy igazi jó uszkár elég jól le tudja venni a lábáról az embereket, ha jól van tartva. Még egy standard (magyarul óriás) méretű is.
2019. ápr. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
22%
Mert nekik szent meggyőződésük, hogy az ő akaratuk és kényelmük fontosabb, mint a kutya. Ugyanez volt nálunk is, rohadtul idegesített már, hogy betoppannak anyósék, sógornőmék, és zavarászni kezdik a kutyát, meg csitítgatni, mert ők babával vannak, aki alszik. Kétszer is megharapta már anyósomat a kutya, sógornőmre is rámozdult többször is, mert fél tőlük. Engem nem érdekel, ha nem tetszik nekik, otthon kell maradni, azt csá! Még kétszer elzavarod őket, aztán felfogják, hogy ez a ti otthonotok, úgy éltek, ahogy kedvetek tartja.
2019. ápr. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
48%

Ha hozzátok jönnek, ne rinyáljanak, az a TI otthonotok.

Ha viszont ti mentek, akkor ne akarsz mindig cipelni a kutyát.

Lehet nem akarnak a házban koszt, szőrt (hiába tiszta, bizonyos kösz van rajta, hullik a szőre), allergiás valaki rá, fél tőle.

Nálam például ez mind fent áll, allergiás vagyok, idegen kutyától félek (minden bizonygatás ellénere. Támadott meg kiskoromban kutya, a gazdája időben vissza fogta, pedig rá is azt mondtak, hogy nem bánt), házba kutya nekem nem való.

2019. ápr. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
71%

Szó nélkül beállítani bunkóság.

Viszont az tök érthető kérés szerintem, hogy ne kutyával menjetek vendégségbe. Nem mindenki szereti, pláne nem a lakásában. Én se engedném be, allergiás vagyok a kutyaszőrre meg félek is tőle.

2019. ápr. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:

Meg kolyok, csak 8 honapos, es teljes szivunkbol imadjuk. Egyebkent meg igen is, legyen csak velunk amikor megtehetjuk. A munkaba nem vihetjuk magunkkal szegeny sokat van egyedul ezert a cel h minden szabadidomben vele legyek, eljojjon velunk a boltba, fagyizni vagy akarmi.


A problemajuk az a szor, es meggyozodesuk, hogy csak rongal. Ez egyaltalan nem igaz, egy papucsot nem ragott meg szet, vilagosan tudja, hogy csak a sajat jatekat szabad. A szore pedig alig ha hullik.. szoval az csak kifogas.

2019. ápr. 16. 20:55
 8/41 anonim ***** válasza:
40%
HogY otthon mit csinàltok a ti dolgotok. Hozzànk sem hozhatja be senki a kutyàjàt. Nek gusztustalan, ha bent van az àllat. Ha valaki tart és àtmegyek hozzà elfogadom, és otthon bedobom a ruhàm a szennyesbe, de hogy az otthonomban nem fog a szőnyegen jönni menni, meg a konyhàban stb az tuti. Nagyon szeretem a kutyàkat kint, ahovà valók. Az nem oké, hogy váratlanul mentek, és hogy nàlatok hogy legyen ez megbeszélés tàrgya, de azt ia meg kell érteni, ha valaki nem akarja, hogy az àllat rà màsszon, összenyàlazza, szörözze. Nyilvàn, ha az eb fontosabb, mint adott rokon aki âtmegy, ne zàrd be, ha nem akkor meg kibir a szobàban egy kis idöt. Oké szeresd az állatod, màshogy nem megy. De beteg aki azt gondolja, az àllat egyenrangú, vagy magasabb rangú csalàdtag, mint egy ember.
2019. ápr. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:

Hat szerintem pont nem beteg aki azt gondolja... a kutya sosem fog hatbatamadni, ez az emberekrol nem mondhato el.

Lehet nem voltam ertheto de ez a fajta hipoallergen, a szora alig ha hullik, nem kapsz tole allergias reakciot. Anyosek nem allergiasak szimplan nem allatbaratok. Egyebkent meg ha nem vihetm hozzajuk semmi baj, nem is fogom, de en sem megyek az biztos.

2019. ápr. 16. 21:27
 10/41 anonim ***** válasza:
38%
Sosem értettem az ilyen fanatikus állatbarátokat. Oke, a lakásodban azt csinálsz amit akarsz. De vendégségbe nem kell kutyát cipelni. Még jó, higy munkahelyre nem lehet bevinni. A kutya csak egy állat, nem ember. Ezt tudomásul kell venni. Nem lehet családtag. Gondolom te is az a típus vagy, aki ha lát egy gazdit a kutyával, úgy köszönsz, hogy sziasztok😂😂😂
2019. ápr. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!