Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az egyetemeken kívül miért...

Az egyetemeken kívül miért nem lehet szinte sehol máshol értelmes nőkkel, lányokkal találkozni, vagy ismerkedni? Vagy, ha igen, akkor hol?

Figyelt kérdés

Persze, az értelmes definiálható sokféle módon, részemről az egyetlen elvárás(ok), hogy tudjon normálisan kommunikálni, hozzászólni a legkülönfélébb témákhoz és inkább racionális, mintsem emocionális alapon élő, persze egyik nem zárja ki a másikat, de nekem az előbbi a szimpatikusabb. A hétköznapokban viszont nem szoktam túl gyakran ilyen nőkkel találkozni, talán én keresem rossz helyen, de hiába nézek be a legutolsó könyvklubba, vagy életművész arcok gyűlésére, valahogy egy olyat se látok, aki nekem szimpatikus lenne. Persze a külsőségeket se hagyom figyelmen kívül, a többséggel ellentétben én elismerem és ha kell mindenhol el is mondom, hogy a külsőség IS számít és ne hallgassunk azokra a mezei hazugokra, akik azt merik állítani, hogy nem számít, csak a belső. Emberek vagyunk, vannak testi igényeink és elvárásaink, szóval kár tagadni, hogy a kinézet nem számít.

Nem vagyok egy elzárkózott entellektüel, a környezetem szerint az átlagnál egy nüansznyit szebb vagyok, igen, én ki merem mondani hogy szépnek tartom magam, nem érdekel, hogy a csökött agyú népség ezáltal elkönyvel egy egoista pö€snek, csupán van egy egészséges énképem, ennyi. Vannak negatív tulajdonságaim, hisz kinek nincsenek, gyakran vagyok egy kicsit cinikus, a fekete humoromat sokan nem értik és néha hajlandó vagyok kicsit leereszkedő lenni, sőt (kívülről nézve) gyakran érzéketlen, holott csupán nem érint meg mindenféle ismeretlen ember ügyes-bajos dolga. Ha a filozófiámat röviden össze kéne foglalni, akkor leginkább az "élni és élni hagyni" elvet próbálom érvényesíteni, több-kevesebb sikerrel.

Mielőtt valaki a fejemhez vágná, hogy megint csak egy nyomi gyerek sirámai rontják itt a levegőt, elárulom, jelenleg boldog vagyok, bár ez is viszonylagos, de jelenleg nem szenvedek hiányt semmiből, se lelki, se testi szinten, csupán szeretném megtudni, hogy hol vannak még olyanok, mint én és ha egy mód van rá meg lehet találni őket?



2014. dec. 21. 17:31
1 2
 1/14 anonim válasza:
57%
Egészen biztos, hogy te férfi vagy?
2014. dec. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
"értelmes, egyetem, kutya, cica" Nagyon jók a címszavaid!
2014. dec. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Kutya, cica, mérési hiba!
2014. dec. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Első:

Most lebuktam... Bevallom, egy T-1000es vagyok a jövőből és azért küldtek, hogy megöljem a büfés Ádit, akiből a jövőben az emberi ellenállás vezetője lesz.

Hármas:

Ikea, Praktiker, Baumax és Kika

2014. dec. 21. 17:36
 5/14 anonim ***** válasza:
Mert aki értelmes, az elmegy egyetemre, bázz. A falusi nyócáltalánosos Gizitől várod, hogy egy világgazdasági kérdésben a te szájízed szerint prezentálja a gondolatait? Ez kábé olyan, hogy "Budapesten kívül miért nem lehet budapestieket megismerni?"
2014. dec. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Hat akkor probalj meg az egyetemen ismerkedni.

Egyebkent a kerdesedre egyszeru a valasz, maskulonben meg egy fel regenyt irtal sajat magadrol, ami kozvetlenul nem igazan kapcsolodik a kerdeshez.

Aki meg vegigolvasta, az most ezt is tudja...de hogy mire akarsz kilyukadni, az viszonylag homalyos marad.

2014. dec. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Miért akarsz máshol ismerkedni? 27 éves vagyok, aki már jó néhány éve nem jár egyetemre. Elmondom hol szoktam csajozni: Egyetemeken nappal. Elmegyek egyetemekre és ott szólítok meg lányokat. A másik pedig, hogy egyetemi bulikba járok kész. Ez a nagy trükk.
2014. dec. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
gyerek normalisabb valoszokat nemtuttok neki adni ugyye?:D Ha egyszer már választ adtok neki akkor értelmes legyen. Amugy a kérdezonek meg annyit hogy nyissa nagyobra a szemét mer tuti h létezik számára megfelelo lány :)
2014. dec. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

lehet máshol, pl a munkahelyén, ha idősebb.


hogy ez miért van? mert az értelmesebb emberek nem élnek közösségi életet, hiszen hétköznapi emberek közt nincs szellemi partnerük.


a könyvklub és hasonló gyakran ismételt közhelyek nem valódi válasz, oda legfeljebb olvasott emberek járnak, de ettől nem lesz senki értelmes.


az meg hogy itt minden 5. ember nem fog beléd kötni ha felteszel egy kérdést, már megszokott, hisz ide is a hétköznapok értelmetlen emberrei írnak többségében.


tehát az egyetemen kívül munkahely, ha bekopogtatsz az otthonába, ha elkapod a buszon, leszólítod boltban, vagy véletlenül szokott internetezni és itt pont a te kérdésedre akad (nagyon kicsi az esélye).

és ezek után nem foglalt, külsőre és belsőre is stimmel.


illetve külföldön leginkább. demográfiai és kulturális okokból sincs sok értelme a magyar nőkkel foglalkozni.


tehát többnyire szerencse kérdése.

2014. dec. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
21%
Na pont onnan veszett ki az értelem,csak sznob,egoista pinával van tele.
2014. dec. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!