Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt mással is ilyen?

Volt mással is ilyen?

Figyelt kérdés
Szóval, nagyban tiktokoztam és éppen egy olyan tiktok volt ami arról szólt, hogy mindig vagy minden vagy semmi, pl. vagy minden érdekel vagy egyáltalán semmi, vagy egyáltalán nem alszol vagy 18 órákat, vagy nagyon boldog vagy vagy nagyon szomorú, és én erre sútogtam egy igent angolul, erre megszólalt a telefonom angolul "Az biztos nehéz lehet/that must be overwhelming.".Máskor pedig beállítottam egy ébresztőt, hogy tanuljak, utána pedig random az időt hajtogatta.A telefon az egy huawei p smart, de az első 1,5 évébe nem csinálta ezt, csak mostanság. Mostanság hallottam arról, hogy Orbán leköveti az embereket, mással volt ilyen manapság?
2021. aug. 15. 13:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ez nagyon durva 😶
2021. aug. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Téged miért követne? Más baj van nálad!
2021. aug. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs ilyen. 0_0
2021. aug. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2, jó kérdés, igazából nekem az hogy Orbán követ le sokkal vonzóbban hangzik, mint hogy egy random idegen. :"D
2021. aug. 15. 14:21
 5/6 anonim ***** válasza:
55%
Igen, Vitya annyira ráér két hullám között, hogy a te telefonodat hekkeli.
2021. aug. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
55%
Jajne.
2021. aug. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!