Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mással is volt már, hogy...

Mással is volt már, hogy kisgyerekként csinált valamit, amit sokáig szégyelt?

Figyelt kérdés
Pl. 10 évesen földdarabokat dobált két fiú osztálytársam az iskola udvaron, amerre én sétáltam és nevetve kiabáltak, hogy álljak arrébb vagy valami ilyesmit. Én meg felmérgeltem magam, biztos, mert máskor is szórakoztak rajtam, ha nem csúfoltak. Aztán visszadobtam feléjük az egyik földdarabot, de olyan gyorsan, hogy nem vettem észre a pár centis betondarabot benne és pont fejtetőn találtam az egyik fiút. Neki hólyagos lett a feje teteje, de komoly baja nem lett, találkoztam vele évek múlva is. Még apukám is azt mondta rá, hogy túl jól céloztam. Mégis néhány évig rosszul éreztem magam miatta.

2017. dec. 23. 14:00
 1/5 anonim válasza:
Én csomó minden hülyeségemtől nem tudok szabadulni, és kínosan érzem magam ilyenkor, utálom magamat ezek miatt...
2017. dec. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van egy-ketto ilyen, de azt a gyereket be sajnald, ha kulonben csufolodott.
2017. dec. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Rengeteg olyan van amit nagyon nagyon szégyellek. De amit most leírtál szerintem nem vészes.
2017. dec. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elofordul, igy tanulja meg az ember, mit lehet es mit nem.
2017. dec. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3-4 éves lehettem (nem emlékszem pontosan), amikor belekakkantottam a nyilvános medencébe, mert nem bírtam már visszatartani. Anyáméktól mai napig hallgatom. :D


22/F

2017. dec. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!