Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már mással is ilyen, mi...

Volt már mással is ilyen, mi lenne a megoldás annyira el vagyok veszve?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok két munkahelyem van, több mint 300 000 Ft ot keresek. Ápolónőkent dolgozom. Imádom a munkámat a kollégáimat mindket helyen. Kilenc éve párkapcsolatban vagyok,tökéletes a párkapcsolatom is. Albérletben élünk a párommal ketten, teljesen fuggetlenul már 18 éves koromtól a szüleimtől.

Jó életem van, mégis mindennap azt érzem hogy valamit hiányolok az életemből.Egy csomó minden érdekel a színház, különböző művészeti ágak, a beteg gyógyítás. Szeretnék orvosira menni, de annyira nem merek nagyokat álmodni, mert segítségem szüleimtől nincs. Munkahely mellett meg nem a legegyszerubb készülni a két emelt érettségire. Szívesen foglalkoznék a színházzal is,de nyelvet is szívesen tanulnék. Mennek a napok azt érzem hogy ma hétfő holnap meg már vasárnap, és nem tudok előre lépni az életembe,vagy hogy tényleg azt tudjam mondani hogy megvagyok elégedve az életemmel. Vannak terveim, szeretnék egy kis házat kerttel, szívesen tartanék baromfikat, kertet gondozni, növényeket termeszteni.

Nem tudom mert, de mindig másokat nézek, mindig mással foglalkozok.Neki milyen jó őt felvettek ide vagy oda, a másiknak mennyi lehetősége van a szülei is támogatják így több időt tud magára fordítani,vagy másnak biztos sokkal jobbak teltebbek izgalmasabbak a napjai.stb

A másik hogy mindennap eléggé elfaradok és energiám sincs dolgokat csinálni. Sok mindent csinálok de semmit úgy igazán :(


2020. jan. 29. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
Csak szép sorjában. Most az érettségi, utána a nyelv, közben meg valami hobbi.
2020. jan. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
Ezek fellángolások, amiket érzel, ha belefognál az egyikbe, nemsokára azzal is elégedetlen lennél, mert a harmadik tűnne érdekesebbnek. Ráadásul nem reálisak a vágyaid, mert az orvosihoz valakinek el kellene tartania téged, amellett nem lehet dolgozni, úgy igénybe vesz. Mikor már pár éve más által eltartva hajtanál az orvosin, jönne egy újabb áhítozás, és otthagynád az orvosit is. A színházas álmodról meg annyit, hogy az tényleg irreális, a csillámpóni kategória mindenféle ismeretség nélkül. Nyelvet tanulj, ahhoz nem kell feladnod az életedet. Majd jönnek itt a biztató hsz.-ek, hogy bátran valósítsd meg a vágyaidat, csak abba nem gondolnak bele, hogy ennyiféle eltérő vágyad van, és ez csak ide-oda kapkodás lesz. Te nem úgy vagy, mint az, akinek van EGY erős vágya, és arra ráhajt, nálad egymástól egészen eltérő álmodozások merülnek fel, és ezeknek beáldozni az életedet nem lenne okos dolog.
2020. jan. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, van felretett pénzem szóval az orvosi egyetem alatt nem kellene senkinek eltartania. Tudom hogy nem lehet dolgozni mellette.

A színház az már kisgyerek koromtól kezdve megy bennem, és vannak kapcsolatok ismeretség ebbe a körbe.

2020. jan. 29. 14:44
 4/4 anonim ***** válasza:
63%

AZ orvosi 6 év, ha van annyi pénzed és nagyon szeretnél tanulni, vágj bele! Főleg akkor, ha már megvan a nyelvvizsgád.

Ha nem sikerül bejutnod, még mindig próbálkozhatsz a színművészetire, de tudod-e , hogy oda meg nagyon komoly tehetség kell? Artikuláltan beszélni, jól mozogni, táncolni, érzelmeket kifejezni nem könnyű. Esetleg érdeklődj, hogy nem keresnek-e valahol súgót. Súgóként azért nem keresnél annyit, mint így a 2 munkahelyeden. Tudjad, hogy mit mennyire akarsz, aztán rangsorold őket és a legfontosabbat tűzd ki célul, aztán hajrá!

2020. jan. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!