Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi értelme az életnek ha majd...

Mi értelme az életnek ha majd úgyis meghalunk?

Figyelt kérdés
Nyilván az a értelme hogy élvezzük stb. De! Minden jónak vége lesz, egyre több olyan dolog jön ami ront az életünkön. Én például sokkal szebbnek láttam az életet gyermekkoromban. 20 éves korom körül sokat harcoltam hogy minél jobbá tegyem az életem. Történtek bár jó dolgok is ennek köszönhetően de közel sem volt olyan jó minden mint gyermekkoromban. Most 25 éves vagyok és valahogy nem látom értelmét hogy annak idején jobb életem volt mert most csak tengődök és nem teszem már jobbá az életem. Úgy vagyok vele egyszer úgyis jön a halál és az eltöröl mindent. Ezért sem éri meg harcolni mert a halál mindent eltöröl, lehet akármilyen jó életed. Miközben halvány fogalmunk sincs hogy kerültünk ebbe az életbe... Én már sokat olvasgattam arról hogy jön létre az emberi test a női testben, tudományos dolgokat. Nos, a kérdéseimre így se kaptam válaszokat. Mindenki azzal foglalkozik hogy iskolába jár majd gyereket vállal. Mintha előírás lenne.

2021. aug. 15. 16:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
71%

Az életnek nincs értelme.

Az életednek te magad tudod megadni hogy lesz e értelme..

2021. szept. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 kovacs magdolna2 ***** válasza:
Maga a lét.. teszek veszel aztan hazamesz a szerettidhez ac asvilagba. Annak rossz aki marad. O mar nem szenved
2023. nov. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!