Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 30 körüliek: ti is megijedtek,...

30 körüliek: ti is megijedtek, ha 5-6-7 éves fotókat néztek magatokról?

Figyelt kérdés
Eszméletlen sokat öregedtem (jó, biztosan nem sokat, de látszik az öregedés) és hiányzik belőlem valami szikra, valami élet, valami frissesség. Más is ezt látja?
2021. aug. 16. 21:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne feledjétek: a szépség nem a kortól függ, ma meg már annyi lehetőség van lassítani. Javaslom a fényvédelmet. 10-es a jó példa arra, hogy az ifjúság nem feltétlen egyenlő a szépséggel. Én is most mindjárt 30 évesen érzem magam végre szépnek, nem cserélnék pl: 22 éves önmagammal, ha visszanézem a képeket. Nem csoda, hogy nem volt sikerem a férfiaknál. :)
2021. aug. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
30%
Ez az előnye annak, ha az emberről nem készülnek képek 😃
2021. aug. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
5%
4-es, anyukám 25 éves volt, amikor születtem, az ő anyja 20 évesen szülte anyukámat. 3-as voltam.
2021. aug. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Metionin ***** válasza:
Nekem pont 9 éve volt balesetem, aminek következtében az addig keservesen felszedett kis izmaim és plusz kilóim semmivé váltak. 5 éve a rehab vége felé jártam de még mindig ijesztően néztem ki, utána kezdtem csak visszaépíteni a testemet, szóval ijesztő lenne ha lenne rólam kép de nem nagyon van azokból az évekből. Szerencsére azóta jobb testem van mint valaha, ilyen általános öregedési jeleket nem igazán veszek észre az arcomon. Néha találkozom pár ősz hajszállal hajfestéskor de az nem irányadó mert pl. apám 30 évesen már tök ősz volt.
2021. aug. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem, én nagyon jól néztem ki a harmincas éveimben. Nem volt különbség. Most, negyven felett már látszik. De nem esem kétségbe.
2021. aug. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem hagyom, hogy bárki is fotózzon, éppen elég a tükörképemmel szembesülnöm; de még ha lennének is képeim magamról, akkor sem nézegetném őket, annyira még én sem vagyok mazochista. Szarul néztem ki kisgyerekként, tiniként, huszonévesen és most is. Az elmúlt évtizedben nem változtam jelentősen, csak a hajam őszül rohamtempóban.
2021. aug. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!