Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hagyjam az egész ügyet, vagy...

Hagyjam az egész ügyet, vagy érdemes lenne harcolnom érte?

Figyelt kérdés

Évek óta beszélgetek egy sráccal az interneten, eleinte legjobb barátok voltunk de aztán kialakult köztünk valami. Azonban a négy éves beszélgetésünk között közbejött nekem egy kapcsolat, aminek mára már vége lett. Azonban az exem folyamatosan zaklat, és tudtom nélkül épített le embereket mellőlem. Az internetes sráccal már a találkozóról beszéltünk, és elég valószínű volt hogy a napokban meg is ejtjük. Azonban rettegtem attól hogyha találkozunk, a véletlen folytán összefutunk a városban az őrült exemmel, ezért szükségét éreztem annak hogy beszámoljak neki róla. Erre ő teljesen kiakadt, és azt hiszi hogy végig csak szórakoztam vele, és hogy biztosan van még az exem és köztem valami. Meg hogy miért nem mondtam el hamarabb.

Tudni kell hogy ez a srác egy elég mély depresszióba van évek óta, és ezért is megtudom érteni hogy mit érez, na meg alapból is.

Ez tegnap este történt így azóta nem is beszéltünk. Szerintetek ezt még rendbe lehetne hozni? Próbáljam meg? Vagy hagyjam őt békén?



2021. aug. 17. 13:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát adj neki időt h tudjon gondolkodni gondolj bele ha Fordított esetben történne hogyan reagalnál ha valóban tegnap este történt ez akkor lehet csak ideges lett de majd lenyugszik úgymond és átgondolja ezt az egészet te pedig az exedet ha zaklat miért nem tiltod le mindenhonnan ha meg így is zaklat jelentsd fel🙆🏼‍♀️ vagy miért lett vele vége egyáltalán?
2021. aug. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kérni távol tartási végzést a rendőrségen,szóval szerintem utána békén hagyna az exed.
2021. aug. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!