Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális az, hogy engem...

Normális az, hogy engem felnőttek le taknyos gyerekeznek, amikor 25 éves vagyok?

Figyelt kérdés
Kicsit úgy érzem emiatt mintha még 15 éves se lennék mások szemében
2021. aug. 17. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:
60%

Ha tényleg úgy viselkedsz,mint egy taknyos,akkor jogos.


Mert vicc nélkül,vannak ilyen emberek még 35-40 évesen is,akiknek az értelmi szintje alulmarad egy kisiskolásétól.

2021. aug. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Jaj mindig lesz aki leszól a korod miatt, 40 évesen meg a 10en-20on évesek meg már leöregeznek, előtte meg taknyos voltál, 60 fölött nyugger ne pofázzá, aztán meg fél lábbal a sírban. Gyenge érv valakit a kora miatt nem komolyan venni, inkább a viselkedés a mérvadó.
2021. aug. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%

Én bóknak szoktam venni. :) Akár online, akár személyesen ha beszélgetek valakikkel, van, hogy elfogynak az érvek és előhúzza a korom. Mert egy buta tinilány mit tud erről meg arról, "előbb fejezd be az egyetemet", "a te szervezeted még friss, könnyen beszélsz", "úgy, hogy anyádékkal laksz, könnyen jut időd erre meg arra".


És akkor ledobom az atomot és közlöm (témától függően), hogy egyébként lassan 30 vagyok egy ennek megfelelő eredményekkel és lehet, hogy érdemes lenne elgondolkodni néha azon, amit mondok, mert valószínűleg nem lennék fiatalos és laza én sem és nem lenne nyugodt, békés életem nekem sem, ha nem figyeltem volna arra, hogy hogyan szervezem a dolgaimat és mivel foglalkozom. Az egyetlen dolog, amin még tudnak hisztizni, hogy nincs gyerekem, tehát semmit sem tudok, de ezen csak nevetni tudok, mert olyan témák kapcsán hozzák fel, aminél teljesen irreleváns (amihez nem értek, abba meg nem szólok bele).


De voltak szép pillanatok abból, hogy gyereknek/gyakornoknak néztek és le akartak ültetni a többiek közé, pedig azért voltam az adott helyen óraadóként/külsős kollégaként, hogy én csináljam ezt. :D Egy ideig mentem is a szereppel, mert vicces volt. Örülj neki, hogy örökifjú vagy, becsüljenek csak alá nyugodtan, aztán max meglepődnek.

2021. aug. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
35%

Lehet, hogy a viselkedésed, és/vagy az öltözködésed és/vagy az arcod nem a korodnak megfelelő.

-Ha az arcod, arról nem tehetsz. Pár év múlva örülni is fogsz, hogy fiatalabbnak nézel ki.

-Fiatal felnőtteknél gyakori hiba, hogy még mindig úgy öltözködnek, mint ha tinik lennének. Ha olyan helyre mész, ahol komoly embernek szeretnél tűnni, akkor a feliratos pólókat, kapucnis pulcsikat, fullcapeket, szakadt nadrágokat, feltűnő sportcipőket, nyári utcai papucsokat el kell felejteni.

-Ha a viselkedésed miatt lehetett: Mi volt a szituáció? Nem szólok be, beszéljük át, hogy neki volt igaza, neked volt igazad, mit lehetett volna másképp.

2021. aug. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem az, mond ki nekik a frankót nyugodtan.
2021. aug. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!