Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mire fel megy manapság az...

Mire fel megy manapság az "erős független nő vagyok és úgy kell nekem férfi mint halnak a bicikli" lemez ha minden jel szerint csak azért civilizált egy civilizált társadalom mert a férfiak beleegyeztek hogy az legyen?

Figyelt kérdés

[link]

Ez egy igazi előtte-utána kép Afganisztánból és szerintem többet mond minden szónál. Nem nézem le a nőket és nem értek egyet a tálibokkal semmiben se, viszont szerintem az Erős Független Nő archetípusa légvárakra épült és ez az egy kép hiteltelenné teszi az egészet.



2021. aug. 19. 12:43
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
95%

Ha egyszercsak átvenné a hatalmat Magyarország felett egy terroristaszervezet és megölnének minden férfit aki nem egy szál férfitangában sétál az utcán, akkor te is ugyanilyen gyorsan lecserélnéd a ruhatárad, annak ellenére, hogy most magadtól semmiképp sem járkálnál tangában az utcán.

Szóval ez csak annyit bizonyít, hogy túl kényelmes az életed.

2021. aug. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
100%
Mert jobb békében élni és érvényesülni hagyni másokat, mint elnyomásban tartani és folyamatosan háborúban élni.
2021. aug. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
93%
Most nem tudom eldönteni, hogy inkább szimpla nőgyűlölő kérdés vagy valami incel baromság fog kisülni belőle
2021. aug. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
100%

Egyik nem sem több a másiknál. Lehet itt papolni a nagy erős férfiről és a nagy nemes nőről, csak azért, mert az van a lábaitok között, ami, nem lesztek magasabbrendűek, mint a közösség többi tagja. Mindkét nemnek megvannak a maga nehézségei és azok a dolgok, ami miatt megnehezítik az együttélést.


Azt kell szem előtt tartani, hogy egyéni szinten mindenki helyettesíthető és félresöpörhető. Senki sem tartozik szívességgel a másiknak azért, hogy ne legyen egyedül, mert szerencsére nem csak a párkapcsolat az egyetlen kapcsolati forma a közösségben, ráadásul nincs is szükség kifejezetten egy mankóra, főleg nem egy individualista társadalomban. Az emberek többsége nem azért van valakivel, mert szüksége van rá, hanem mert szeret vele lenni. Az az igazság, hogy amkre szüksége van az embernek, azért fizet. Nem rossz, ha van, aki segít neki ingyen is, de kár bárkinek abba az illúzióba ringatnia magát, hogy szükség van kifejezetten rá bárhol, főleg ha még nem is kötődnek hozzá. Mielőtt megszületett, is volt élet és miután meghal, is lesz élet.

2021. aug. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 A kérdező kommentje:

#1

Nem erről van szó. Nem én döngetem a mellem mint egy nagymagyar hogy mennyire nincs szüksége a magyar embernek külföldi segítségre mert hú de erősek vagyunk stb. (hogy aztán jöjjön az általad említett terrorszervezet és bebizonyítsa az ellenkezőjét). Ha így lenne akkor érvényes lenne a párhuzam. A nagymagyarkodás éppúgy légvárakra épül ahogy a "strongindependentwomanfishbicycle" szöveg. És nem vagyok nagymagyar.

2021. aug. 19. 13:13
 6/49 anonim ***** válasza:
92%
Miért légvár az, hogy egy nőnek ma már nem kell férj és férfi, hogy magasra jusson a ranglétrán? Egyébként nem kell csodálkozni azon, hogy kitört ez az életérzés a nőkből. Ha évezredekig szórakoztató központnak, óvónéninek és takarítógépnek néznek egy réteget, akkor persze, hogy ki akar majd törni ebből. Most már lehet és élnek is vele, ami persze nem tetszik azoknak, akik hasznot húztak a korábbi állapotból.
2021. aug. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
97%

a poén az egészben hogy a férfiak maguk "intézték el" hogy a nők egyenjogúsághoz jutottak. a világháborúk alatt a férfiak mind a fronton voltak, nem volt kit a gyárba küldeni, így mentek a nők. ezért ma már természetes hogy a nők is dolgoznak, sőt szinte lehetetlen fenntartani egy háztartást egyetlen fizetésből. ugyanúgy fizetjük az adót, mint a férfiak, tehát miért ne illetnének meg ugyanazok a jogok is?

úgyhogy a férfiak fújták fel a légvárat, mi nők meg vidáman ugrálunk rajta

2021. aug. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
0%
Kommunista agymosás, aminek an épességcsökkentés a célja. (Aztán az ilyen "nők" meg 40 évesen depisek lesznek, mert nincs gyerekük és senkinek sem kellenek)
2021. aug. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 A kérdező kommentje:

Nem értitek. Elbeszéltek az mellett amit írok. Nem gondolom hogy a nőnek csak a konyhában lehet helye vagy ilyesmi :D Csak azt hogy egy rakás dolgot (amiket férfiak alkottak és tartanak fenn) magától értetődőnek vesznek a feministák, a férfiakat meg leszólják pedig "a nőknek hálával és racionális félelemmel kéne a férfiakra tekinteniük" (Camille Paglia).

https://www.youtube.com/watch?v=HrscwJYO8G8

2021. aug. 19. 13:52
 10/49 anonim ***** válasza:
92%
Ha én 20 évig bántalmazlak, majd végre abbahagyom, akkor hálás leszel nekem azért, mert már nincs többé verés?
2021. aug. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!