Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mire fel megy manapság az...

Mire fel megy manapság az "erős független nő vagyok és úgy kell nekem férfi mint halnak a bicikli" lemez ha minden jel szerint csak azért civilizált egy civilizált társadalom mert a férfiak beleegyeztek hogy az legyen?

Figyelt kérdés

[link]

Ez egy igazi előtte-utána kép Afganisztánból és szerintem többet mond minden szónál. Nem nézem le a nőket és nem értek egyet a tálibokkal semmiben se, viszont szerintem az Erős Független Nő archetípusa légvárakra épült és ez az egy kép hiteltelenné teszi az egészet.



2021. aug. 19. 12:43
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
0%

38


Lassú szenvedésben gazdag tragédiához köthető halált kívánok a családod minden tagjának neked meg életed végéig tartó balszerencsét te szegény savanyodott lelkinyomorékú nőstény. A mai női közösségtől szebbet szartam ma reggel külsőt és belsőt is beleértve. ne csodálkozz hogy ilyen bánásmódot kreálsz ki másokból és aztán a végén még tényleg jogok nélkül maradtok (Ha igy folytatjátok így is lesz) ha te és lemerem fogadni hogy a nők fele is ilyen. ezért kár hogy a náci férfiak már nem léteznek akkor mernél ilyeneket mondani... Ja hogy te is náci vagy, femináci, csak azzal nem mész semmire sőt mondom a lelki világod minősíted ezzel a stílussal És én is csak azért mondok ilyen szépeket neked meg a nemedről mert te is.

2021. aug. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
79%

#41 "mondom a lelki világod minősíted ezzel a stílussal"

te midet minősíted ezzel a stílussal?

2021. aug. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
0%

42

AZERT IRTAM ILYENEKET MERT O IS HASONLOKAT 🤷‍♂️ de ezt oda is leirtam, vagy nem olvastad el vegig szorol szora vagy csak a figyelmetlenség?!

2021. aug. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
79%
#43 ezzel nem javítottál a megítéléseden
2021. aug. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
0%

44

így fer nem?

vagy mert a nők szabadon gyalázkodhatnak, ócsárolhatnak stb kötöttségek nélkül? hagyjadmár... nála miért nem okoskodtál? oda írtál volna inkább hasonlókat

2021. aug. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
72%

#45 nem, így undorító


amúgy a 20as válasz az enyém volt. amit lebullshiteztél. lehet ezért nem állok melléd :D

2021. aug. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
79%

Azért ne tegyünk úgy, mintha 38-as valami ordenáré valótlanságot állított volna. Itt van például egy kedves kis cikk a mai termésből:

[link]

És ez egy csepp a tengerben.

2021. aug. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
0%

46

Én meg mindig azon az állásponton vagyok hogy Í-G-Y F-E-R mivel a gondolom hölgy "véleménye" is azon a szinten mozog de nyilván állatszámba se venni általánosítva mindenkit rendben van ugye csak azért mert egy nő írta, ezért nem lehet bele kötni BOHÓCOK!

(47) Én nem tartozom azoknak az embereknek a csapatjukba, ezért állok ki magamért nem hagyom , nem hagyhatom hogy elnyomjanak számomra alaptalanul a sok kis feminácik tudom hogy ez a célotok amit nem fogtok elérni bármit tehettek. ha ők/ti úgy én így. NEM OLYAN VAGYOK!!! hogy hányszor kell még ezt elmagyarázzam hogy felfogjátok azzal a csöpp kis mogyorónyi agyatokkal? szóval amíg nem ismersz ne általánosíts közéjük kérlek titeket mert ettől herótom van és ez az egész amit leműveltek tiszteletlenség amit nem nézek jó szemmel. miért nem lehetne már béke?

2021. aug. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
100%
#48 nem a mi hibánk hogy te magadra vetted azt a bizonyos inget. de nyilván nem véletlenül döntöttél úgy hogy magadra veszed a kritikát. ez akár egy jel is lehetne neked
2021. aug. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!