Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire befolyásol, érdekel,...

Mennyire befolyásol, érdekel, hogy mennyi lájkot, milyen vissza jelzést kapsz egy képedre a közösségi oldalakon?

Figyelt kérdés

Ha nem lájkolják sokan előfordulna, hogy annyira nem vagy ez után aktív mint ha sok pozitív visszajelzés érkezne a képekre?

Vagy esetleg nem érdekelnek ezek a dolgok és azt teszel ki ami tetszik, nem foglalkoztat ki mit gondol, hány embernek tetszik?



2021. aug. 19. 23:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Kevesen lájkolják, de nem érdekel, szóval azt teszem ki ami nekem tetszik.
2021. aug. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%

Egy időben érdekelt, még tiniként nagyjából. Aztán kitöröltem mindenkit, aki csak spyolt és nem igazán ismertem, 890 ismerősből most lett 130 és most már csak az érdekel, hogy a barátaim és a szeretteim lássák a dolgaimat és képben legyenek.


Az már nem érték nekem, hogy a mostani 30 helyett 120 ember kedvelje a profilképem, de az nagyon fontossá vált, hogy ne lásson mindenki a számba feltétlenül. Nyilván megoldás lenne az is, hogy nem teszek közzé semmit, de az meg nem én vagyok, szeretek megosztani dolgokat és nem csak privátban meg személyesen vagyok azokra az emberekre kíváncsi. Engem nagyon zavart, mikor távoli ismerősök elkezdtek csámcsogni a dolgaimon, meg debil kommenteket hagyni azok alatt a dolgok alatt, amit a belsős köröm ért és értékel.


25N

2021. aug. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekel.
2021. aug. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
78%

Kapaszkodj meg: eleve nem posztolok soha semmit, mert nem tartozik senkire a magánéletem, csak arra a néhány emberre akikkel megosztom. Élőben, nem online.

Profilképem sincs, a szülinapom sincs beállítva. Régen be volt, hülyét kaptam a sok álságos online köszöntéstől.

Heti egyszer felmegyek a facebookra elolvasni az általam követett/támogatott állatmenhelyek új posztjait, és ennyi.

2021. aug. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
61%
Nem érdekel, amúgy is privát az oldalam. A 100 követőmből kb. 20 szokta likeolni a képeim, de ők is csak jópofiból, a nagy részükkel sosem beszéltem, csak látásból ismerjük egymást. Egyébként csak a rajzaimat szoktam kirakni, kb. félévente, vagy ritkábban.
2021. aug. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%
Facebookon kevésbé izgat, de instagrammon zavar, hogy a rajzaim elég kevés likeot kapnak. Mondjuk nincs is sok követőm, de azért örülnék ha jobban értékelnék.
2021. aug. 20. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
53%

Gondolom megszórtok mínuszokkal, de engem érdekel. Egy társadalmi visszajelzés, amiből rálehet jönni pár dologra.

Pl. amikor szemtől-szemben mondják az embernek, hogy jól néz ki, aztán valahogy mégis másnak adják a lájkot. A közösségi média az emberek kivetülése, tehát megmutat dolgokat.

2021. aug. 20. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
33%
Magadról teszek a lakkok számára.
2021. aug. 20. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
74%
6: deviantart-on nagyobb lehetne a sikered :)
2021. aug. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
73%
Nem befolyásol.
2021. aug. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!