Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ha valaki nem éli...

Szerintetek ha valaki nem éli ki magát tini korában az menyire befolyásoló tényező?

Figyelt kérdés

Nemsokára 18 leszek nem volt még barátnőm, tehát szűz vagyok, bulizni sem voltam csak 1x - 2x. A lányok folyton visszautasítanak a helyzetjelentésről ennyit. Még azt tenném hozzá hogy azt vettem észre hogy mintha ezek miatt lerágattam volna, míg a többiek "haladtak a korral" csajoznak, nem néznek rajzfilmet stb én meg úgy érzem hogy lemaradtam sok dologról, mindig olyan érzésem van hogy fontos lépéseket hagytam ki, hogy ezek nélkül nem tudok jó felnőtt lenni mert hiányzik a tapasztalat.

Őszintén ti mit gondoltok erről? Köszönöm.



2014. aug. 2. 22:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerinted mi mindent hagytál ki, amit már semmilyen körülmények között nem tudsz pótolni és úgy gondolod, hogy szükséged is lenne rá?
2014. aug. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nyilván be tudom, de az már nem ugyan az. Az ember gondolkodása időközben változik, tehát más lesz a tapasztalat is.
2014. aug. 2. 22:33
 3/9 anonim ***** válasza:
És a más rosszat jelent szerinted?
2014. aug. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem feltétlen elismerem, de attól még le vagyok maradva. anyám is el járt bulizni mindenfelé, én meg mondom max 2x voltam. Elmehetnék most is de az már nem ugyan az mert a tapasztalatok egymásra épülnek, ezektől leszünk azok akik, tehát lehet hogyha becsajoztam volna 15 évesen most sikeresebb ember lennék
2014. aug. 2. 22:43
 5/9 anonim ***** válasza:
Tekints úgy a dologra, hogy most érett fejjel nem az első, hanem a második lépcsőfokról indulsz és a kis butus tini dolgokat megúsztad. A csajozás, kapcsolatban élés pedig olyan dolog, amire az ember ráérez pikk-pakk és legalább, mivel érettebben állsz neki, nem alakul ki semmilyen torz kép az egészről. Nem vesztettél semmit és hátrányod sem származik ebből.
2014. aug. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2014. aug. 2. 22:53
 7/9 anonim ***** válasza:
Mivel bemeséled magadnak és állandóan ezen rágódsz, hogy azt akarod amiből éppen kimaradsz, ezért befolyásolható tényező. De ha lemondasz ezekről a dolgokról, és más irányba orientálódsz akkor már is nem érzel hiányt. Én is ezt tettem, és jól érzem magam nagyjából, és nem azért nem bulizok mert nem tudok, hanem mert nem is akarok és ennyi. Már más dolgok érdekelnek. Az az igazság, hogy sokkal több az az ember aki nem bulizik meg csajozik, mint aki ezt csinálja, szóval nem tudom miért van ez az állandó kimaradok ezekből a dolgokból dolog. Bár gondolom a tetves média az oka ennek is, hogy a többséget egy bizonyos irányba terelik, aztán mindenki azt érzi, hogy kisebbségbe van, pedig ez nem igaz, csak azt látja meg amire figyel.
2014. aug. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
igyekszem pozitívan hozzálni, de amikor látok szerelmeseket az utcán én meg egyedül ballagok az elég rossz érzés , és ez egy ördögi kör mivel tapasztalatlan vagyok félek csajozni és így vissza is kapcsolunk a kondulási ponthoz:(
2014. aug. 2. 23:08
 9/9 anonim ***** válasza:
tapasztalatból mondom, hogy semennyire.
2014. aug. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!