Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire befolyásol, érdekel,...

Mennyire befolyásol, érdekel, hogy mennyi lájkot, milyen vissza jelzést kapsz egy képedre a közösségi oldalakon?

Figyelt kérdés

Ha nem lájkolják sokan előfordulna, hogy annyira nem vagy ez után aktív mint ha sok pozitív visszajelzés érkezne a képekre?

Vagy esetleg nem érdekelnek ezek a dolgok és azt teszel ki ami tetszik, nem foglalkoztat ki mit gondol, hány embernek tetszik?



2021. aug. 19. 23:53
1 2
 11/18 Lolo98 válasza:
100%
Nem befolyásol
2021. aug. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

A lájkok száma még a 2014-es években izgatott, jól esett, hogy ennyi ember kedvel és szimpatikus vagyok nekik. Akkor még volt 1500 ismerősöm, abból töröltek engem is az ismerőseik közül és ugyanúgy én is töröltem le embereket és most meg 396 ismerősöm van és 20-30 lájkokat szoktam kapni.


De én ha képet töltök fel magamról nem az érdekel, hogy kinek és hány embernek tetszik, hanem úgy gondolom, hogy azon a képemen jól nézek ki és nekem tetszik.

2021. aug. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Örülök, ha "sok" a lájk, ami nálam 18-20-at jelent.

De alapvetően leszarom. Akit érdekel úgyis megnézi akit nem az meg nem.


Néha 1-2 gondolatnál, poénnál tök jó lenne ha eljutna "mindenkihez" de ez más történet.


Amúgy meg ezért kellenek a valódi kapcsolatok. Egyrészt azok általában lájkolják. Másrészt sok ismerősöm szokta említeni, hogy látta merre jártam, mit vettem, mit posztoltam. Szóval a nem lájkolás ne jelenti azt, hogy nem érdekelte a dolog. De inkább oda jött személyesen beszélni róla.

2021. aug. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Én már elengedtem ezt. valamikor egy húdenagyonfasza képet rakok ki és senkit nem érdekel, máskor meg meglepődök a rengeteg lájkon.
2021. aug. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
59%
Annyira nem érdekel, hogy nem is vagyok fent egy közösségi oldalon sem!
2021. aug. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, érdekelt mert rámutatott arra hogy nem izgat senkit ami megosztok, ezért évek óta nem posztolok.
2021. aug. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nem posztolok sokat,profilképemet is csak pár évente változtatom meg. Nekem max. az a fontos,hogy bizonyos emberek reagáljanak rá akik fontosak számomra. Ha persze jön másoktól is az jól esik, de nem fogok a kardomba dőlni, ha nem kapok sokat.

Régen jobban érdekelt, de ma már tényleg csak a hozzám közelállók a lényegesek.

2021. aug. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem izgat, addig amíg 200 felett van Instan.😊
2021. okt. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!