Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 49 elmúltam,nem találom a...

49 elmúltam,nem találom a párom,már beletörődtem,hogy életem végéig egyedül maradok...baratom sem volt soha nagyon, van más is aki egyedül fogja leélni az életét? És ez nem olyan nagy baj?

Figyelt kérdés
2021. aug. 20. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:
13%
Üdv sorstárs!Írjál,oszt közösen összehozunk valamit.Józsi bácsi 64F
2021. aug. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok ember van akik 50+ felett találnak maguknak párt és boldogok. Nem tudom a hátteret, mennyire vagy egészséges stb, de még bőven nem járt le az időd, felesleges lenne hosszú éveket magányosan leélni.

Ha vágysz gyerekre, de korod/pár hiánya miatt nem mersz vállalni lehetnél nevelőszülő. Ugyan nem saját gyerek lenne, de egy gyereknek jobbá tehetnéd az életét és biztosan lenne valaki aki 50 év múlva is szeretettel, hálával gondol rád.

2021. aug. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Van.

Ha szenvedsz miatta, akkor baj, ha nem, akkor nem baj.

2021. aug. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%

Sanszos hogy én is.


Legalább senki nem pampog ha nem a szennyesbe dobom a zoknit.. :D


Most vettem egy CO hegesztőt közel 200-ért, ha lenne párom, még hónapok múlva is azt hallgathatnám hogy mi a francnak kellett erre a sz@rra ennyi pénzt kiadni...


30f

2021. aug. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Szia 4-es.Józsi báttya vagyok.

Hegeszthetünk egyet, nekem öntvény fúrom is van, 20cm/5cm vastag, még az acélt is bedöfi, ha elég energiát állítok rá.

2021. aug. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm 2.es..de jó lenne istenem,egésszéges vagyok, de nem szeretek járni sehova,a neten meg képtelenség,ha van is az is ritka,aki rámír, de vagy messze lakik,vagy mindig van valami. Igen,jó dolgot mondasz,nagyon megörültem neki. Köszönöm.
2021. aug. 20. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!