Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem kínos egyedül elmenni...

Nem kínos egyedül elmenni nyaralni?

Figyelt kérdés
2021. aug. 14. 15:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
8%
Ha a munkahely fizeti, akkor nem. ;)
2021. aug. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
Én nem mennék, de szerintem nem. Nem mindenki szereti a társaságot, mindenkinek szüksége lehet egy kis "én idő"-re. Illetve ha mondjuk ismerkedni szeretnél talán így könnyebb is
2021. aug. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyátalán nem.
2021. aug. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Soha nem tartottam kínosnak, de magam sokáig halasztgattam az utazásokat, kirándulásokat stb., amiatt mert nem volt kivel mennem. Vagy nem volt éppen senki, akivel szívesen mentem volna vagy nem ért rá, nem volt rá pénze, nem érdekelte volna stb. Most elhatároztam, hogy a jövő nyáron (vagy ha esetleg korábban alkalmam adódik rá, de nem hiszem) elmegyek egyedül is.
2021. aug. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
A társaságot szeretem, hiányzik is, de akik szóba jöhetnek azokkal egy ideje már nem érzem jól magam. Ismerkedésre nyitott vagyok, de nem ez a cél. Csak simán elmenni vízpartra lazítani, meg kirándulni, túrázni. Ezeken a programokon ha egyedül látnak rögtön azt fogják hinni, hogy szociopata, vagy valami lelkisérült ember.
2021. aug. 14. 15:17
 6/16 anonim ***** válasza:
94%
Nem, mert vannak ilyen üdülőhelyek is. Meg nem a másikat sasolni vannak az emberek ott, hanem csillezni.
2021. aug. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Igen én is az elhatározás fázisban vagyok. Idén már elhasználtam a szabim nagy részét, a maradék az más miatt már foglalt.
2021. aug. 14. 15:19
 8/16 anonim ***** válasza:
98%

(1) Miért lenne az?

(2) Te komolyan lemondanál a pihenésről azért, mert mások esetleg rosszat gondolnak rólad? Ne már. Menj el nyugodtan.


De nehogy azt hidd, hogy nem értelek meg, csak én már túl vagyok ezen. Saját magamból meg egy pár ismerősömből kiindulva úgy tűnik nekem, hogy akik tehetségtelenek a kapcsolatépítésben (és így például nincs nekik kivel nyaralni menni), azok túlzottan aggódnak amiatt is, hogy majd mások mit szólnak a viselkedésük miatt. Én is teljesen ilyen vagyok. Bénán megy minden szociális dolog, és közben túl sokat szorongok rajta, mert annyira tökéletesen akarom csinálni.


Na, ez hülyeség. Tudom, mondani könnyű, de engedd el magad. Ha nem idegeskedsz ennyit mások véleményén, akkor jobban fognak menni ezek a dolgok. Nekem bevált :-)

2021. aug. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
31%
Nem kínos, csak érdekes és (számomra) teljesen felesleges.
2021. aug. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nincsenek ilyen problémáim, csak akikkel mehetnék azokkal nem lenne túl sok közös program, mert nekik sose jó semmi és egyéb okok is vannak, de erről nem akarok beszélni. A lényeg, hogy én jól vagyok egyedül, csak hát egy hosszabb nyaralás azért az más tészta.
2021. aug. 14. 15:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!