Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kapcsolatban vagyok,de nem...

Kapcsolatban vagyok,de nem akarok elveszíteni egy másik személyt és félek hogyha hagyni fogom megbánom, szeretem én valójában a párom? Lépjek?

Figyelt kérdés

Kapcsolatban vagyok 2 eve.

De megismertem egy szemelyt aki nekem fáj, erzem hogy én őt nem akarom elveszíteni, és ha hagyni fogom félek hogy megfogom bánni.

Semmi nem volt még köztünk, de tudom hogy akkora fajdalmat okozok neki hogy kapcsolatban vagyok es nem tudok mit tenni, még csak megvigasztalni sem tudom amikor

mar nagyon kivan, mert mit mondjak neki???

Nem tudom akarom e ot nem tudom mit csinaljak, vagy maradjak igy ahogy vagyok? De valaki nem veletlenul faj, nem veletlenul erzem azt hogy nem tudom elengedni ot

Szeretem a parom ha ilyet erzek mas irant?


2021. aug. 21. 23:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Azt csak te tudod, hogy szereted e a párod. Viszont sanszos, hogy két szék között a pad alá fogsz esni.
2021. aug. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én hasonló szituációban vagyok, csak a másik oldalon, a srác, aki bejön, kapcsolatban van.


[Az én sztorim röviden: a srác flörtölget(ett) velem, folyton megdícséri a külsőmet,tényleg azt hihetné az ember, hogy akar tőlem valamit. Közben pedig ott van a barátnője, amit rendszeresen hangoztat is (egyébként nem történt köztünk semmi).]


Tanács: ne legyél önző. Most az vagy kicsit, és ez nem tesz jót senkinek. Ha akarsz valamit a másiktól, zárd le a mostani kapcsolatodat és lépj. Bár a kérdés tükrében sanszos, hogy nem szereted a párod.

2021. aug. 22. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!