Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért keverik össze sokan a...

Miért keverik össze sokan a Facebookot a társkeresővel?

Figyelt kérdés
Heti szinten írogatnak, akik randizni akarnak velem. Alig van kinn rólam kép, ami igen, azon is a férjemmel (!) vagyok, mégis írogatnak ezek a random emberek. Főleg arabok és feketék.
2021. aug. 22. 21:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ők valami automata hacker programokkal szórnak ki akár több százezer üzenetet is. Legalábbis elképzelni nem tudom, hogy találnak rám a világ másik feléről, mikor egy db közös ismerős, csoporttagság stb sincs.

Simán lehet, hogy meg akarnak szórni valami vírussal, pl ha beszélgetni kezdtek, küldenek egy linket, hogy nézd meg vagy ilyesmi.

2021. aug. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
76%
Nyugi, nem arról van szó hogy az egész világnak te kellesz, ez egyszerűen nigériai csalás. Annyi ilyenről hallani, meglep hogy van aki nem tudja hogy ezt miért csinálják és hogy megy.
2021. aug. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!