Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek szépen rajzolok?

Szerintetek szépen rajzolok?

Figyelt kérdés
[link]

2021. aug. 25. 11:53
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
56%

#19 Mekkora baromságot írtál. A rajzolás fejleszthető. Tény, hogy van akinek kisgyerek kora óta van hozzá nagyobb tehetsége, de még én is megtanultam egész szépen rajzolni egy röpke év leforgása alatt úgy, hogy előtte max pálcika embereket tudtam összehozni.


Bújj vissza a híd alá, troll.

2021. aug. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
#15 Én be is követtelek, kíváncsi vagyok a következő alkotásodra😁
2021. aug. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
0%

Gyerekek, ez egy rajzfilm figura. A manga figurák ilyenek. Akkor mondhatnánk valós véleményt ha látnánk egy csendéletet is, esetleg geometriai formákat, tájképet stb.

A rajzkészség amúgy fejleszthető érdemes elmenni jobbagyféltekés rajztanfolyamra, én is voltam és hihetetlen jó portrékat csináltam utána a kiinduló állapothoz képest. Viszont azt is elmondanám, hogy egy ilyen tanfolyam után is a kulcs a gyakorlás.

2021. aug. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
23 tudjuk, hogy manga. Egy jó manga rajz nem ilyen.
2021. aug. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
31%
Hát, ha szerinted meg tudod ítélni az illető rajzkészségét egyetlen rajz alapján, akkor gratulálok. Még jó, hogy egy rajtagozaton is több képet kérnek minden stílusban.
2021. aug. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
22-es. Ezek mind régi rajzok, kivéve a fa. Nem gyakran rajzolok, csak ha kedvet kapok hozzá. Tehát havi szinten ilyen 1-2 rajzot töltök fel.
2021. aug. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon aránytalan. Kezdő.
2021. aug. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Mihez képest? Nekem csak ez jut eszembe ilyenekről.
2021. aug. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

Szépek a szemei, viszont ha komolyabban akarsz foglalkozni rajzolással, akkor ne animékkel kezdd.


Ha tudatosan kezdesz el gyakorolni, akkor igen is, tudsz fejlődni. Csak ne ragadj le ennél a stílusnál kérlek. Én is onnantól kezdtem el rohamosan fejlődni, hogy elengedtem az anime stílust, ami 10 évesen rögzült belém, és olyan 22 éves koromig tartott... Ma már sajnálom, hogy ennyi ideig megragadtam valaminél, ami nem is igazán szép. Mármint a valóság sokkal szebb.

2021. aug. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
A vonalak nagyjából helyén vannak, persze van még mit fejlődni ezen a téren is. Viszont a színezés elég gyenge, több helyen kimentél a vonalból vagy éppenséggel vannak fehér rések, nincs árnyékolás, minden különálló területen csak egy színt használsz, semmi térhatása (és igen, még egy mangának is van valamilyen szinten térhatása). Ez kb. egy átlag 12 éves rajztudása. De a jó hír, hogy fejleszthető, ha kicsit is több időt és energiát fektetsz bele sokkal ügyesebb leszel:)
2021. szept. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!