Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok, milyen sűrűn szoktak...

Lányok, milyen sűrűn szoktak a férfiak leszólítani titeket?

Figyelt kérdés
Ti jobban örülnétek, ha a férfi személyesen menne oda hozzátok érdeklődés céljából, minthogy neten írna rátok (Tinder, Instagram stb.)? Milyen sűrűn szokott ez veletek előfordulni? Akár érdekes sztorikat is olvasnék.

2021. aug. 25. 17:38
A kérdező szavazást indított:
Jobban szeretem, ha élőben jön oda hozzám a férfi
Jobban szeretem a netes ismerkedést
20 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sosem volt ilyen, mert ronda vagyok. Egyszerre előny is, mert sosem füttyentgetnek utánam, nem bámulnak, fogdosnak, stb. de viszont így arra sincs esélyem, hogy normálisan, ismerkedő szándékkal közeledjenek felém. De nem is tudom hogy reagálnék igazából. Nem szoktam ismerkedni, de ha muszáj lenne választani, akkor inkább a neten.
2021. aug. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%

1# Amúgy ha leszólítana egy korodbeli srác/férfi aki finoman szólva nem egy Brad Pitt, de ránézésre igényes, ápolt. Arra mit reagálnál?


Csak kíváncsi vagyok.

2021. aug. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
#2 Pozitívan fogadok bárkit, aki igényes, és normálisan közeledik. Valszeg megrémülnék, mert sose volt ilyen, de nincsenek külsőre elvárásaim. Mert gondolom azt a választ vártad, hogy "ohh fúj, hát ugyan én ocsmány vagyok, de nekem szupermodell kell!", de nem így van. Ha valakit szeretni fogok, akkor nem a farka, meg a magassága, meg mittudomén mi miatt fogom szeretni. Sokszor tetszett már olyan fiú, akit a társadalom rondának könyvel el, de én máshogy látom, ez van.
2021. aug. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
95%

Nálam ez attól függ,hogy hol vagyok. Ha városban, akkor szinte minden nap. Ha faluban vagyok és csak a kertbe járok ki és senkivel sem találkozok akkor senki ugyebár.

De én nem nagyon örülök ilyen leszólítás dolognak,se személyesen se neten. Személyesen előfordult már, hogy járt utánam miután visszautasítottam (éjjel dolgoztam így nagyon félelmetes volt), még az üzletbe is bejött utánam, hiába ráztam le. Aztán egyszer a kezembe nyomta a telefonszámát a lakásom előtt (ezt is kiderítette), én dühösen bedobtam otthon a szemétbe. Páromnak elmondtam, ő felhívta és megfenyegette. Utána békén hagyott.

De neten is volt hasonló. Rám kattant, elkezdett utánam járni személyesen de én nem tudtam róla. Fotókat készített rólam, néha rám írt, hogy jól állt ma rajtad az a fekete ruha stb. mikor visszautasítottam, akkor elküldte a képeket, amikről azt se tudtam hogy léteznek. Utána elköltöztem külföldre.

2021. aug. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
83%

Leszólítás eddig még nem történt velem, de elég sokszor megbámulnak, utánam fordulnak. Főleg a ránézésre 25-35 körüliek, ami azért fura kicsit nekem, mert 21 vagyok.

Viszont a két opció közül messze inkább az elsőt választanám, tehát személyesen. Tudom magamról, hogy megszeppennék először, zavarban lennék, de ha az igényesebb fajta, és normálisan közeledik, jól is esne és szerintem még beszélgetnék is vele.

Egy bizonyos sráctól viszont nagyon vártam volna, hogy leszólítson, de nem tette meg, pedig párszor lett volna rá alkalma😣


A netes ismerkedésben nagyon nem bízok és nem is megy. Nekem egyszerűen látnom kell a másik mimikáját, testbeszédét a kommunikáció közben, mert akaratlanul is felfigyelek rá, és nagyon sokat le tudok olvasni róluk.

2021. aug. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!