Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Titeket milyen dumákkal...

Titeket milyen dumákkal szoktak leszólítani férfiak az utcán?

Figyelt kérdés
2014. jún. 4. 19:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Jó a csöcsöd kő kóla?
2014. jún. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Még soha nem szólított le senki.
2014. jún. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
engem se szólítanak le.
2014. jún. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
57%

Általában utánam fütyülnek, de tapasztaltam már olyat is, hogy:


"Jól nézel ki. Eljössz egy körre?"

"Szia, baba! Mizujs?"

2014. jún. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
akkor mi jártunk jobban
2014. jún. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
4-es, elkülted a pics*ba legalább?:D
2014. jún. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
még nem szólítottak le
2014. jún. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Pl. Ne haragudj, hogy megszólítalak, de annyira ismerős az arcod. Nincsen véletlenül egy X keresztevű nővéred/húgod, aki nagyon hasonlít rád? / Nem az X gimibe jártál annak idején, és esetleg onnan vagy ennyire ismerős?


Az emlékezetesebbek:


Ha nő lennék, és ilyen formás lábaim lennének, biztos, hogy télen is mindig szoknyában járnék.


Megpróbálhatom kitalálni, hogy mi a kedvec színed? (Miután abba a színbe vagyok öltözve tetőtől talpig, ásvány ékszerek, táska, szandi szintén, plusz épp egy olyan színű kocsival parkoltam le egy perce).


Még egyetemista koromban, egy ellenkező irányban haladó metró mozgólépcsőről utánam "kiabál" egy fiatalember: az a széparcú, pisze orrú szeplős lány lenne olyan kedves és megvárna engem lent a peronon? :-)


Olasz pasi Budapesten, a Petőfi Sándor utcában. Megszólít, hogy tudok-e angolul. Ő útbaigazítást szeretne. Hogy kell innen a Petőfi Sándor utcába eljutni? Mondom, hogy annyira könnyen és gyorsan, hogy már meg is érkezett. Kb. 15 perc beszélgetés után kiderül, hogy egy Petőfi Sándor utcai hotelben lakik már napok óta. :-)

2014. jún. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Általában csoportosan nagy a szájuk...akkor többnyire fütyülnek vagy:

"Szia! Héé!! Nézz ide" v. a tipikus "Hé, Linda" (vagy valamilyen női név, torkaszakadtából üvöltve) mire én odanézek, hogy ki óbégat, erre pedig csoportosan rázendítenek a hülyeségükre..."Szia! Gyere ide! Ó hé, hova mész" és ehhez hasonló ökörségek...


Irritálnak is egyébként elég rendesen....:)


Erre mindig azt mondják a férfiak, hogy valljuk be mi nők, hogy azért jól esik ez nekünk....szerintem ez beállítottság kérdése, engem kifejezetten idegesít és taszít az ilyesmi. Szerintem mindenki adja meg a kellő tiszteletet a másik felé....:)

2014. jún. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kiabálnak, fütyülnek, ilyenek + az ősrégi idétlen beszólások:

-Szia cica, van gazdád?

-Elvesztettem a telefonszámom. Elkérhetem a tiédet?

2014. jún. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!