Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok titeket mivel szoktak...

Lányok titeket mivel szoktak leszólítani?

Figyelt kérdés
Hogyan próbáltak megismerni titeket ami bejött ?
2014. ápr. 22. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:
A farkakkal
2014. ápr. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Héé, te ribi"


De nem jött be. :D

2014. ápr. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer egy városban tényleg nem tudtam hol vagyok és megkérdeztem két csajt hogy egy XY utca hol van...


...aztán azt vettem észre, hogy a nők elkezdtek nevetgélni...


...azaz tökmindegy mit mondasz egy nőnek vagy kettőnek, ha bejösz nekik, akkor úgyis mosolyognak kéjesen... :-)


(tehát azt hitték fel akarom valamelyiküket szedni :-))

2014. ápr. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyszer még mikor elsős egyetemista voltam és ritka rossz napom volt( még sírtam is, pedig iskolába addig soha, meg amúgy is ritkán) és mentem a folyosón, egy srác utánam szólt és megállított azzal, hogy ismerkedni akar velem, hát mit ne mondjak, pont idegenekhez nem volt kedvem éppen akkor, de azért próbáltam normális lenni, bár biztos idiótának gondolt, hogy tök szomorú arckifejezéssel beszéltem hozzá... Sajnos engem mindig akkor találnak meg amikor épp nem akarok senkivel sem beszélgetni
2014. ápr. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia, van barátod?

...

2014. ápr. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!