Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem hozza a kajámat a...

Miért nem hozza a kajámat a netpincér??!!😒😒

Figyelt kérdés
2 órája rendeltem pizzát és még mindig nem hozták ki 😒

2021. aug. 28. 12:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
47%

nekem 2x volt ilyen, de az egyiknél eleve 2 óra kiszállítási időt írt az étterem és pont a 2 óra letelte után 1 perccel ért ide a futár. nagyon mérgesnek tűnt, mert nem kapott jachtot... erre? erre milyen jachtot vár...

aztán a másik esetben meg valami roma srác késett és az is már 2 órán felül volt, közben többször telefonáltam. aztán mikor ideért akkor rögtön jöhetett i vissza, mert rossz kaját adott át. :D de én nagyon sokat rendelek onnan, szóval abból 2 negatív tapasztalat még nem a világvége

2021. aug. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel.
2021. aug. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt olyan, hogy törölve lett a rendelésem(vissza is utalták a pénzt). Nézd meg az emailjeidet. Hátha írtak valamit.
2021. aug. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Múltkor velem is ezt csinálta. Rendeltem 5 ezer forint értékben, kártyáról. Sz*rtak rá, nem hozták ki. Mikor felhívtam őket, közölték, hogy nem kaptak rendelést, aztán mondtam, hogy pert fogok csinálni, mert megvan a blokk, aztán visszautaltak 3 ezret. Kész vicc az egész.
2021. aug. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%
Bele se gondolsz hogy a futárt lehet elcsapta egy rózsaszín tengeralattjáró és meghalt?!
2021. aug. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Kedvencem volt amikor kfc ből rendeltem Grandert és semmit nem raktak bele csak 1 kis húst ami valami tök másfajta volt. xD

Kb üres volt az egész.

2021. aug. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%
Most komolyan, ezt miért nem a Netpincértől kérdezed? Szerinted itt ki fogja tudni?
2021. aug. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
94%
1, jachtot azert ne adjál, max jattot. en se vagyok nagyon a borravaló híve, de 2 orat irtak, pont 2 ora alatt kiszallitottak, akkor minek voltal felháborodva? :D
2021. aug. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Van, hogy sok a rendelés, de kevés a futár. Ilyenkor ha az étterem és a lakásod között van olyan rendelés, ami útba esik akkor azt is a futárra rakja, így van hogy 2-3 akár több rendelést is kiszállít miután felvette az ételedet.


Ilyenkor történhetnek az óriási csúszások a futár részéről.


Az is lehet, hogy az étterem késik mert sok a megrendelés. Ez ellen meg végképp semmit nem tud tenni a Netpincér.

2021. aug. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
#8 JOGOS, nem is értem, hogy írtam ennyire el. Kicsit kómás vagyok mostanában. Nem voltam felháborodva, de én akkor szoktam borravalót adni, ha a futár gyorsabban hozza ki, mint a kiszállítási idő, vagy legalább nem az utolsó percbe ér ide, főleg ha nem 1 órás kiszállítási idő van írva, hanem több. Ők egyébként másfél és 2 óra közötti időt írtak kiszállításnak. Tény, h benne maradt a keretbe szóval felháborodva nem lehetek, de annyira nem voltam elégedett, h jattot kapjon :D Jachtot meg aztán pláne nem, főleg, h nekem sincs. :/
2021. aug. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!