Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az hogy lehet, hogy nem...

Az hogy lehet, hogy nem szolgál ki az eladó, pedig elmúltam 18 éves?

Figyelt kérdés

osztálytársam születésnapját ünnepeltük, (ő most lett 18, én már fél éve annyi vagyok, a többiek is mind nagykorúak) bementem egy boltba, 4 sörért. Pulthoz érve kér személyit az eladó. Tőlem, mert én voltam ott egyedül. Odaadtam, segítettem neki, mondtam, hogy februárban lettem 18. Erre mondja: sajnálom, de nem szolgáhatlak ki. Kérdezem: hogyhogy, elmúltam 18 :D

bocsi, de nem adhatja oda. válaszolta. Hát nagyszerű, otthagytam, mert mögöttem már türelmetlenek voltak.


Nem értem mi történt. 18 vagyok. ennyi a lényeg, vehetek mindent ami csak 18 hoz kötött. Mégse szolgál ki. Ez hogy lehet?


2021. aug. 28. 22:37
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Lehet, hoyg tökrészegnek nézett
2021. aug. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem az van, hogy 19nek kell lenni? ez hülyeség, hiszen BETÖLTÖTT 18. életév. Betöltöttem. már a 19-et töltöm. Hogy is van ez?
2021. aug. 28. 22:41
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Sztem nem tudta hol van a születési dátum a személyin. Velem is volt már ilyen. Alkoholos sört akartam venni. Odaadtam a pénztárosnak a személyit, nézte oszt mondta, hogy "szerintem te nem vagy még 18 éves." Szerencsére ott volt az egyik kollégája, az is megnézte és utána ideadták a sört.
2021. aug. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3: az lehet. pedig elég egyértalmű a felírás, hogy 2003.02.14
2021. aug. 28. 22:59
 5/8 anonim ***** válasza:
99%
elkéred a panaszkönyvet vagy hívod a fönökét és egyből kiszolgál majd hidd el
2021. aug. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%
Azt írnám, amit az ötödik
2021. aug. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha mar a szemelyid is latta, az o fejeben volt problema.
2021. aug. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
amilyen eladókba botlok mostanság, azon sem lepődnék meg, ha annyira h_lye lenne, hogy nem tudná kiszámolni a szül. dátumból a korodat, vagy egyszerűen nem találná meg a személyiden.
2021. okt. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!