Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sok Angliában élő magyar...

Sok Angliában élő magyar miért panaszkodik, hogy utál ott élni? Ha utálja, miért nem költözik el?

Figyelt kérdés

2021. aug. 29. 09:19
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Én osztrákokkal vagyok így, én annyira imádom, hogy teljesen berendezkedtem itt, itt van a családom, a teljes életem, imádom a német ajkú embereket, a mentalitásukat, az élethez való hozzáállásukat...

Magyar munkatársaim meg folyton panaszkodnak, van amelyik háta mögött minihitlernek hív minden osztrákot... en meg olyankor legszívesebben szajbacsapnám...


Kedvencem még mielőtt kijöttem ide lakni, egyszer haverral kibuszoztunk karácsonxi vásárra...

Megálltunk egy benzinkútnál ahol kb 60an álltunk sorba a wc-re... mikor sorra kerültünk, utána haverom kikelt magából, hogy milyen nagyra vannak magukkal ezek az osztrákok, aztán tiszta fos a wc...

En meg csendben gondoltam magamban, hogx igen Zsoltikám, de qrra figyeltél, hogy előttünk 60magyar ment be abba a wc-be?...


Na qz ilyen panaszárqdatokról mindig ez jut eszembe... sok mqgyar magát utálja, csak szereti másra kenni... az ilyennek sehol nem lesz jó...

2021. szept. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!