Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit szoktak csinálni az...

Mit szoktak csinálni az emberek hétköznapokban, illetve hétvégén?

Figyelt kérdés

2021. aug. 29. 15:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok, de szerintem majdnem mindenki ugyanazt.
2021. aug. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
könyveket olvasok, kertészkedek, nyelveket tanulok, sétálok, táskákat készítek, filmeket nézek, sportolok, a neten keresek infókat, énekelek, zenélek, papagájokat tartok, a cicámmal játszom - meg egy csomó idöt töltök a párommal
2021. aug. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én 0-24 nyomom a telefont meg dolgozok
2021. aug. 29. 15:29
 4/9 anonim ***** válasza:

Általában pihennek, kikapcsolódnak, barátokkal vannak, vagy a hobbijuknak szentelnek időt. Ami a közösségi médiában pörög, hogy mindenki ezer helyen volt és mindig történik vele valami, nyilván csak egy hatalmas kamu.


Alapjáraton mindenkinek ugyanolyan hétköznapi dolgai vannak, hacsak nem keresi direkt az extrémitásokat, hogy azt mutogatva úgy érezze kitűnik a többi közül. Viszont még így is ugyanolyan lesz mint mindenki más, szóval szivacs.

2021. aug. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Na igen a Facebook az egy színjáték
2021. aug. 29. 15:47
 6/9 anonim ***** válasza:
36%
statisztika szerint az átlag magyar naponta 6 órát néz TV-t, és sok alkoholt iszik
2021. aug. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hűha én nem igazán nézek Tv
2021. aug. 29. 16:03
 8/9 anonim ***** válasza:

Azt, hogy mások mit szoktak azt nem tudom...


Én minden reggel elmegyek futni a kutyával, aztán jógázom. Utána 8-kor nekiállok dolgozni 4-ig. Utána gyorsan megfőzöm a kaját.


Ha hazajön a férjem eszünk, kávézunk, kertészkedünk vagy csak kiülünk a kertbe beszélgetni.

Este kutyaséta.


Hétvégente meg mindig mást.

Kirándulás, utazás, séta valamelyik városban, ha rossz az idő olvasás, Xbox, keresztrejtvény, sorozatozás, barkácsolás a házban, ha jó idő van a kertben vagyunk, barátokkal találkozunk, grillezünk, bográcsozunk, autózunk.


Telefont csak akkor nyomkodok amikor főzök és azt hiszem, hogy így gyorsabban telik az idő. :D

2021. aug. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Edzzel otthon sulyokkal.

1-1 kg zacsko so vagy homokkal toltott advanyvizes palack.

Futashoz is szep ido van. Jon ah eso szerencsere.

2021. aug. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!