Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tudom furcsa, hogy ilyet...

Tudom furcsa, hogy ilyet kérdezek, de abszolut nem élek társasági életet, mindig itthon vagyok munka után. A fiatalok hogyan élik az életüket, mit csinálnak a hétköznapokban?

Figyelt kérdés

2017. okt. 28. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy? Vannak barátaid?
2017. okt. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mennek össze vissza pl szorakozohelyek, plázák, meg a jo isten tudja hova, de én nem tudom ezt hogy birják én is csak itthon szeretek lenni, se kedvem se energiám nincs mászkálni, ráadásul emberek közt lenni se szeretek elszivják még azt a kevés energiámat is ami van.
2017. okt. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is inkább tartom magam otthonülősnek, szóval nem biztos, hogy sokat segít majd a válaszom, de nekem pl egyetem+munka kombóval. Illetve külön lakásban lakom, szóval utána kaját csinálok, takarítok, ilyesmik. Neten azért napi szinten beszélgetek haverokkal, személyesen olyan heti egyszer sikerül valakivel összefutni és beülni valahova. Plusz járok haza szüleimhez is olyan 2-3 hetente. Szóval így kb ennyi. Havonta egyszer meg azért szokott lenni valami olyan esemény, akár koncert vagy valami érdekesség, egy jó film, bármi, ami miatt még pluszba igyekszek megfűzni pár ismerőst, hogy menjünk. Ami annyira nem egyszerű sajnos, mert akinek van párja (és most a nagy részüknek van), ők ilyenkor vannak ált együtt. Pár éve mikor még kolis voltam, akkor viszont suli/meló után folyton emberek közt voltam, az jó volt ilyen szempontból
2017. okt. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

- mozi, színház, van, amikor egyedül is (ill. leggyakrabban egyedül mentem, amíg párom nem volt, most néha ő is jön)

- olvasás

- séta

- kollégákkal kb. 2havi 1x elmegyek sörözni vagy bulizni vagy ilyesmi

2017. okt. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
meg edzőterembe járok.
2017. okt. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!