Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kezdek megbolondulni?

Kezdek megbolondulni?

Figyelt kérdés
Úgy érzem mindenki kilép az életemből, itt volt a nyár, szinte végig buliztam az egészet. Erre ahogy jön egy kis “szünet” észreveszem, hogy az a sok ember már nincs is körülöttem. Mármint pl nem keresnek hétköznap, csak hétvégente. Kicsit szomorú vagyok ez miatt, mert már nem kapom meg azt a figyelmet a srácoktól sem mint előtte. Mi lehet a baj?

2021. aug. 29. 15:57
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
Lehet hogy nincs idejük rád, készülődnek a sulira, majd ha beindul akkor egész nap együtt lesztek
2021. aug. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj kedves kérdező! Nem bolondultál meg, csak a nyár alatt hozzászoktál ahhoz, hogy sűrűn vagy emberek között! Ennek a hiánya miatt kicsit elszomorodtál, gondolom túl is agyaltad.

A hétvégente találkozás egyáltalán nem számít kevésnek. Sőt, nekem már túl sok együtt töltött időnek is számítana :D Én introvertáltabb típus vagyok. Van, hogy hetekig nem találkozok mással, az tölt fel, ha egyedül vagyok.


Nem rossz dolog, ha az ember nincs mással. Olyankor átgondolhatod a nyarad, hogy milyen fasza volt, mennyi emberrel találkoztál és a többi. ^^

2021. aug. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen igazatok van, köszönöm a válaszokat!
2021. aug. 29. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!