Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A szüleimnek miért baj, ha...

A szüleimnek miért baj, ha így 17 évesen szeretnék napi 1 óránál többet beszélgetni neten írásban, vagy hanghívásban egy értelmes sráccal? Nem is engednek a barátnőmön kívűl élőben se el senkivel, azt mondják nem bíznak meg bennem, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Már nagyon idegesítő, amit művelnek, főleg apám viszi túlzásba az aggódást, más lányok már 17 évesen bulizni járnak egyedül vagy a pasijukkal, én meg csak a szüleimmel fesztiválozhatok mert úgy gondolják kicsi vagyok még ahhoz, hogy elmenjek ilyen helyekre egyedül....

A cigit is csak anyám felügyelete mellett próbálhattam ki sajnos, nem ám valami jó társaságba, nem hanem anyám mellett kellet szívnom, mondjuk élveztem a cigit, de fura, hogy másokat már engednek ennyi idősen minden félét csinálni engem meg ennyire megtartóztatnak a szüleim.

Amúgy piát is csak velük ihatok egy keveset....


Mit tegyek, hogy több mindent engedjenek!???



2021. aug. 26. 09:24
 1/9 A kérdező kommentje:
Amúgy van pénzem mert dolgoztam a nyáron de abból se vehetek azt amit akarok....
2021. aug. 26. 09:26
 2/9 A kérdező kommentje:
Bocs rossz a kategória...
2021. aug. 26. 09:27
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Kérdezd meg hogy miért nem bíznak benned és hogy bizonyíthatnád be nekik hogy megbízható vagy és viselkedj úgy. Ha ez se jó tanulás távoli suli kolesszal és ott mehet a orrba szájba fiúval lánnyal lóval kutyával pia cigi narkó :D
2021. aug. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Távoli suliba sajnos nem mehetek, koleszt nem engedik.
2021. aug. 26. 09:32
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
El kell, hogy keserítselek, 18 év alatt a cigi és a pia se legális, szóval többet engednek, mint amit lehetne.
2021. aug. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
Én nem értem ezt a cigi mániát a fiataloknál. De nagy probléma, hogy nem tudsz társaságban cigizni. Húha.
2021. aug. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
41%
Le lehet pontozni, gyerekek, de attól még a tények és a törvények nem fognak változni. Értem én, hogy 17 évesen már nagyon felnőtt akarsz lenni. De nem a cigitől és az alkoholtól leszel az. Sőt, én is 16 évesen kezdtem mindkettőt, el is b@sztam az életem. #5 voltam.
2021. aug. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
43%

Cigi az átok,csak beteg leszel és büdös.


Az alkohol és buli tilalomért még hálás leszel hogy nem egy wcben vagy idegen ágyban autóban történik első szexuális "élményed"

2021. aug. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
59%

És az rendben van, hogy semmi társaságot nem tud találni, nem tud barátkozni? Pedig az életben elég hasznos ha vannak ismerősei. Cigiről mindenki tudja, hogy ártalmas felesleges itt is elmagyarázni. Inkább cigiztem kint a többiekkel meg beszélgettünk mint hogy üljek az osztályban és nézzem ahogy mindenki telefonozik.


Betöltöd a 18at csinálsz amit akarsz, de akkor se fog tetszeni a szüleidnek.

2021. aug. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!