Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ittam két doboznyi "AmongR"...

Ittam két doboznyi "AmongR" Tuti-fruttis energia italt és haza fele szét fostam a nadrágom. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A Pennyben még volt pár amongR gondoltam veszek de nem hittem volna hogy haza fele menet kinyírná a belem. Most tiszta híg fos a farmer nadrágom de nem akarok szaros nadrággal haza menni, nagyon ciki lenne ha bárki megkérdezné hogy mégis mi ez a fos szag.

2021. aug. 31. 22:56
 1/10 anonim válasza:
96%
😂😂 Hát nadrág nélkül mégsem mehetsz haza. Most az utcán gondolkozol? Fuss haza, nadrág kuka, ha nincs kedved kimosni 😂😅
2021. aug. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Menj vissza, és igyál meg még kettőt, hátha akkor be is pisilsz, és az eltereli a figyelmet erről a kellemetlen incidensről.
2021. aug. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Itt nálunk 8kor zár a Penny. Ha nalatok is, akkor órák óta fosos gatyában állsz/mászkálsz valahol? Irtó kínos, de mégis irány haza, aztán kukazsákkal együtt vonulás a fürdőbe és vagy kidobod, vagy mosod azt is, ha te letusoltál (aztan áztatni hagyd bent lavórban / vödörben. El lehet mondani, hogy jártál, nem ciki. Nálunk egyik szülőt kapta el a szapora épp útközben valami betegség miatt, és ő sem volt gyorsabb, mint a hasa... haza kellett mennie nyilván, szerencséjére kocsival volt. Senki nem röhögött rajta otthon, inkább sajnálta mindenki, akinek volt már hasonló(közeli) élménye.
2021. aug. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Tanulj belőle, és mértékkel igyál legközelebb.
2021. szept. 1. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hahó, mesélj, mi volt? /ha "trú sztori" :) /

#3 voltam.

2021. szept. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Bocsi a késő válaszért. Annyi volt hogy anyám jól lebaszott és ment a kukába a farmer. Szerencse majdnem mindenki más aludt és nem tud róla más csak anyám. Lefürödtem azt mentem is aludni ilyen hajnali 1 környékén.
2021. szept. 1. 19:02
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
Sajnálom, hogy még le is cseszett, pont elég "sz@r helyzet" volt így is. Köszi, hogy visszaírtál:), a legjobbakat!
2021. szept. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%
Dik mi ez a kerdes😂😂😂
2021. szept. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
86%

XDDDDDDDDDD Hát ez parádés! XDDDDDDDDDD


Javaslom, máskor azért ne fossa össze magát senki. Szolidan, gyorsan, nadrág le, egy gyors nyomás, ha kell az utca közepén, bár azért valahova félre lehet állni, de na.

2021. szept. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
80%
Érdekes vagy, egy nem engriaital, kettő, én egyet iszok, de szerintem nem ilyen vészes (bár lehet). Egyébként nem érezted előre, hogy befosol, és nem volt alsónadrág, vagy ennyire szét fostad magad? :D
2021. szept. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!