Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért nincs energiám? Mit...

Miért nincs energiám? Mit csináljak, hogy legyen?

Figyelt kérdés

Az utóbbi 2-3 hétben úgy érzem semmi energiám nincs az edzéshez, a motivációm is csökkent, de úgy érzem az energiával van a legnagyob probléma. Mindent ugyanúgy csinálok, ugyanúgy eszek, alszok, mint eddig, nem vagyok stresszesebb sem, de mégis úgy érzem, hogy kb vonszolnom kell magam ahhoz is, hogy egyik szobából eljussak a másikba, mintha minden testrészem háromszor olyan nehéz lenne, mint eddig.

Akárhányszor nekiálltam volna edzeni, vagy befejeztem a közepénél, mett megterhelő volt, vagy végigszenvedtem, és borzalmasan esett. Miért lehet ez? Mit csináljak, hogy elmúljon? Vagy csak erőltessem magamra az edzést, és egy idő után majd újra visszatér az energiám? (Egyébként nem állok menstruáció előtt/közben sem, a ciklusom szerint épp most kellene a legtöbb energiával rendelkeznem)

22l



2021. júl. 13. 10:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Meleg van. Megviseli a szervezetet
2021. júl. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem a meleg miatt. Igaz, én a másik nemet képviselem, de már hetek óta nem tudtam napi rendszerességgel edzeni, az első napot(legyen szó akár súlyzós edzésről, vagy kardióról) még nagy nehezen megcsinálom, utána másnap semmi energiám, se motivációm az egészhez.Szóval, csak annyit tudok tanácsolni, ha nem űzöd komolyabban az edzést, akkor szerintem tarthatnál egy kis pihit, amíg tart ez a nagy hőség. Utána meg úgy is visszatér az energiáddal együtt a motivációd is. Mellesleg egy edzés akkor jó, ha közben élvezed is. :)
2021. júl. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!