Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Amióta szálkásítok alig van...

Amióta szálkásítok alig van energiám edzeni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Lassan 2 hónapja hogy szálkásítok, az első hónapba nem nagyon tűnt fel hogy nincs annyi energiám, meg hogy fáradékonyabb lennék edzésbe, de most már a 2. hónap közepe fele, elkezdem az edzést, a felénél se tartok de már szinte 0 energiám van.


2000-2220 kalória körül eszek 120g fehérjével.


Mit tudnék csinálni? Szénhidrátot próbálok enni edzés előtt, de mindig reggel megyek általában, ezért csak egy fehérjés zabkását szoktam enni, de igy is sokszor alig bírom.



2021. aug. 14. 13:32
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Szeptemberig kívánok már csak szálkásítani, 1-2 kilót kell még leadnom. Utána úgyis tömegelek, de ezt a fél hónapot még jól akarom megcsinálni, ne veszítsek annyi izmot.
2021. aug. 14. 13:33
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Miért szálkásítasz? Miért tömegelsz?
2021. aug. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Tessék ?:D
2021. aug. 14. 13:42
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Natural vagy? Kezdő vagy? Haladó vagy? Ezeket jó lenne tudni...
2021. aug. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Naturál, igen. Egyből szálkásítás kezdtem, (2 hónapja) azelőtt kb 1 évvel ezelőtt edzettem kaja odafigyelése nélkül 3 hónapot. Azért szálkásítok mivel kockahasat szeretnék, onnantól pedig izomból tömegelni és izmot szerezni. Akkor már valószínűleg lesz energiám edzeni
2021. aug. 14. 13:47
 6/15 anonim válasza:
100%
Mennyi pihenőnapod van egy héten? Ha van rá lehetőséged, próbálj meg délután edzeni, és addig enni megfelelő mennyiséget. Nekem egyszerűbb így. Próbálj meg emelni a bevitt kalóriát, mert minél több izmod van, annál többet égetsz nyugalmi helyzetben is. Erre jön még az edzés is… Nem vagyok szakértő, ezek csak az általam tapasztaltak, az én csekély tudásom alapján írott tanácsok! De egy próbát megér.
2021. aug. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
1 pihenőnapom van, többet nem is szeretnék. Nem bírnám ki egész napot edzés nélkül. Köszi a tanácsokat :D
2021. aug. 14. 13:49
 8/15 anonim válasza:
Esetleg megpróbálhatnál 2 pihenőnapot elszórtan 2 edzésnap közé beékelni. Nem kell ezeken a napokon lustázni, ha nem esik jól! Menj el sétálni pár km-t vagy biciklizz egyet. De ez is pihentetőbb, mint letolni egy edzést, és talán jobban regenerálódnak az izmaid is.
2021. aug. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Dekaszuszi
2021. aug. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
De ha utana egybol be akarsz tomegelni akkor mi ertelme? 😅 ha lenne egy verseny vagy barmi amire keszulsz az mas de igy tokmind1 az a 2 kg.. csak visszafogod a fejlodest meg elmegy vele az ido folosen.
2021. aug. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!