Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem tudok eligazodni egy...

Nem tudok eligazodni egy munkatársam viselkedésén. Segítesz?

Figyelt kérdés
Egyszer kedves, egyszer leszar. Akit érdekel a többi írjon kommentet és kifejtem.

2021. szept. 1. 17:44
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
84%
Hangulatember, mint a legtöbb ember.
2021. szept. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
0%
Kommentet? Nem facebook ez, hogy kommenteket írogassak...
2021. szept. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
78%
Mesélj.
2021. szept. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Igen. Nagyon hangulatember. Egyszer kedves es figyelmes, maskor meg köszönni se tud.
2021. szept. 1. 18:12
 5/24 anonim ***** válasza:
55%
Írhatsz.
2021. szept. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
55%
Én is kíváncsi vagyok rá. Írhatsz nekem is.
2021. szept. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Furának találom, hogy egyik nap egy másik kollégával beszélgettünk valamiről (étel), ő pedig hirtelen lerakta az asztalunkra azt az adott édességet és szólt is, hogy tessék, hozott nekünk.

Akkor valahogy ahogy néz azt is olyan furának találom, pedig higgyétek el nem az esetem.

Aztán egyszer mondott nekem egy poént és megjegyeztek neki utólag, hogy milyen jó beszólás volt, erre a minap megint elsütötte.

De van nap, amikor nem is köszön..

2021. szept. 1. 21:52
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Részben én is ilyen vagyok. Az étellel kedveskedni akart, a poénnal meg fent szeretné tartani a jó hangulatot/hangulatodat, csak egy idő után ez unalmassá kezd válni.
2021. szept. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Egyébként igazad van. Csak nekem az az érdekes, hogy minek a kedveskedés, ha másik nap még csak egy köszönésre se futja?
2021. szept. 1. 22:14
 10/24 anonim ***** válasza:
83%
Mert változó, ingadozó a lelkivilága, és bizonytalan veled-, az érzelmeivel szemben. Szeretne is közeledni, de nem feltétlen mer továbbmenni egy ponton.
2021. szept. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!