Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szimpatikusak az ilyen extréme...

Szimpatikusak az ilyen extrémebb emberek?

Figyelt kérdés

Én annyiból szimpatikusnak tartom, hogy mer önmaga lenni és nem átlagos.

[link]

[link]

[link]


2021. szept. 2. 12:37
1 2 3
 21/23 Metionin ***** válasza:
100%
Nem a külseje alapján lesz valaki szimpatikus vagy unszimpatikus. Igazából ez a csaj úgy néz ki, mint az átlag plázacica, csak hosszabb a körme. Nekem ez a kinézet nem az extrém kategória, nem igazán tudok vele azonosulni, de maga a személy ettől függetlenül simán lehet kedves és okos. Egyik kedvenc kolis szobatársam is tipikus szőke barbi volt de kevesebb nála intelligensebb embert ismerek. Szóval nálam inkább az dönt, amikor az illetővel beszélgetek.
2021. szept. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
21, ezt a gyakorizok felének magyarazhatod, hosszu korom, picsa kinezet=hűlye búta, atlag kinezet=ókos, inteligens !! (tudom h nem igy kell irni ezeket) Majd a viselkedéséről megitelem, volt mar h egy picsanak kinéző lany full okos volt, es volt hogy egy konyvmoly atlag csaj meg olyan butafsz volt hogy sírnom kellett.
2021. szept. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Szerintem menő
2021. szept. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!