Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan reagálnátok 19 évesen...

Hogyan reagálnátok 19 évesen ha egy középkorú pasi rátok nyomulna?

Figyelt kérdés

2021. szept. 2. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Ha többszörös "Nem" után is folytatja, akkor figyelmeztetném hogy hívni fogom a rendőrséget. Aztán úgy is tennék.


Utálom a nyomulást, legyen bármilyen korú, kinézetű az illető.

2021. szept. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
19 évesen még nem voltam annyira nagyszájú, mint most. Ha nem jön be az illető, akkor kedvesen hárítottam volna, remélve, hogy észreveszi magát.
2021. szept. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2%
Nem unalmas naponta ilyeneket kérdezni?...több ezer kérdés közül kereshettél volna hasonlót-
2021. szept. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
Sosem tudtam vonzódni nálam idősebbekhez. A fiatalokra nyomuló középkorúak pedig sajnos a saját korosztályukhoz képest is roggyantak és ocsmányak. Meg erkölcsileg is fertő az egész, pedig élhetnének normális életet is.
2021. szept. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Vannak jól kinéző középkorúak de én nem jönnék össze egy 40 evessel undorító lenne belegondolni h kb majdnem az apámmal egy idős
2021. szept. 2. 13:50
 6/6 anonim ***** válasza:
77%
Vannak jól kinéző középkorúak, de azoknak nem kell senkire nyomulni, mert otthon várja őket egy dögös középkorú csaj vagy épp sorban állnak neki különböző nők. Az ilyen kullancsok meg általában a kapuzárási pánikos bojlertestű orkok, akik a gyerekük helyett más gyerekére kacsintgatnak 😉
2021. szept. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!