Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha ma meghalnál, de visszajöhe...

Ha ma meghalnál, de visszajöhetnél még egy kis időre, mit tennél?

Figyelt kérdés
Lenne olyan, amit helyre akarnál hozni? Vagy csak a pillanatnak élnél? Esetleg azt a kis időt is úgy töltenéd, mint eddig? (Persze gondolom, nem munkával 😃)
2021. szept. 4. 20:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Az időmennyiségtől függne.
2021. szept. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Legyen mondjuk 1 hónap
2021. szept. 4. 20:07
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha az ember tudja, hogy össz egy hónapja van, akkor asszem nem úgy él, mintha úgy tudja, hogy évei. Rövid távú dolgokat tud tenni. Ha van x pénze nincs értelme házat venni pl, jobb bérelni.
2021. szept. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Elköszönnék kvázi mindenkitől aki jelenleg fontos az életembe, elrendezném azt kb hogy hamvasztás legyen és elszórás valahol valamelyik erdőbe. Ennyi a halálomra reflektálva, a másik hogy azokat a fránya könyveimet amiket megvettem kiolvasnám, me ne fizessek értük feleslegesen🤣 A másik meg hogy az internetes előzményeim/profiljaim megsemisiteném. Ne maradjon fent semmi rólam, ami bizonyitaná mekkora barom is voltam🤣
2021. szept. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Igen, de lenne akitől mondjuk bocsánatot kérnétek? Lenne olyan, amit eddig tagadtál, hogy tettél és bevallanád? Szóval ha tudnád, hogy ennyi maradt, akkor is az lennél aki, vagy könnyebb lenne az lenni, aki valójában vagy, vagy amúgy így éled az életed? Vagy beolvasnál sokaknak, amit most nem teszel?
2021. szept. 4. 20:27
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Amit eddig nem vallottam be másnak továbbra se tenném. Nem olvasnák be senkinek, annak nem lenne értelme. Egyszerüen élném tovább a megszokott életem ahogy kényelmesnek éreztem eddig. Alapjáraton nem vagyok haragosa senkinek stb.
2021. szept. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmi extrát nem tennék.Ha reálisan nézem a dolgokat, persze.Mivel hogy amit jelenleg azért nem teszek, mert anyagi korláta van, azt nem tudnám megtenni akkor sem ha tudom, hogy az utolsó napjaimat töltöm.

Beolvasni nem akarok senkinek, mert akik eddig zavartak/idegesítettek/ártottak nekem, már elküldtem a fenébe, vagy abban a pillanatban megmondtam a magamét.

Szerintem a családommal töltenék sok időt, de velük éltemben is sokat foglalkozom.Bocsánatot senkitől nem kell kérnem, mert ha olyat bántok meg aki számomra fontos, azt minél rövidebb idő alatt jóvá teszem.

2021. szept. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Szóval tényleg mindenki elégedett az életvével teljes mértékben? Nem vàltoztatna?

Akkor tényleg csak velem van gond 😀

2021. szept. 4. 22:55
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
8 Min tudsz változtatni teszem azt 1 hónap, pár nap, 1-2 hét alatt, amit most nem tehetsz meg? Jóformán semmit.Az emberi kapcsolatokat megértem, ha szeretnéd rendezni, azon kívül már minden felesleges.
2021. szept. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
1 hónap számomra egy pillanat alatt elillan. Nem csinálnék semmiféle világmegváltó dolgot, élném ugyanúgy a szürke, hétköznapi életemet. Max annyit csinálok, hogy megszüntetem az összes fiókomat az interneten, e-mail, facebook, gyk stb.. S szépen csendben eltűnnék a világból. Amúgy ezt a halál dolgot hogy érted kérdező? A halál pillanatában eltűnnél csak úgy, vagy mondjuk az lenne, hogy halálos szívrohamot kapnál és összeesnél? Mert, ha az előbbi, akkor nem vacakolnék semmivel se. Tök fölöslegesnek érezném hogy felkészüljek a halálra, de ha az utóbbi, és tudnám a halálom napját, akkor egész nap a szobámban lennék, s ki se mozdulnék, hogy ne vegyék észre hogy elpatkoltam. Nyilván, előbb utóbb benyitnának, de akkor már késő lenne. A lelkem már a túlvilág talaját taposná.
2021. szept. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!