Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerinted ciki ha letiltok...

Szerinted ciki ha letiltok valakit a Facebookon akit nem akarok többé látni? Ha észreveszed,hogy tiltott valaki mit gondolsz?

Figyelt kérdés
Van egy nő, sajnos megcsalt vele a már most volt párom. Az esetet kihevertem de a lányt sokat nézegetem. Bevallom,napi szinten. Nagyon gyönyörű csaj, és általában nagyon rosszul érzem magam miután csekkoltam az új képeit. Ismerősöm Facebookon,ha nem tiltom le soha nem bírom majd ki,hogy ne leskelődjek utána és ne fogjon el a sárga irigység. Nincs együtt az én volt párommal egyébként. Úgy érzem ez az egyetlen megoldás,hogy ne folyton őt lessem de ha megteszem azt fogja gondolni,hogy szánalmas vagyok igaz?

2021. szept. 5. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem gondolok, leszarnàm, ha egy felületes ismerősöm letilt. Ebben a helyzetben meg tök érthető, hogy letiltod, ha már nem bírod ki, hogy ne nézegesd.
2021. szept. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagyunk/voltunk beszélő viszonyban akkor észre sem veszem max akkor ha egyszer valami hirtelen jött felindulásból ráakarok nézni vagy amikor törlöm az amúgy is inaktív ismerőseim, hogy noncs már többé ott. Amúgy meg tojok rá hogy ki tilt/töröl engem, nekem például a nagynéném is le van tiltva vele meg még szökőévente egyszer találkozni is szoktam (csak családi programokon mert amúgy már megszakítottam vele a kapcsolatot) szóval az sem érdekel hogy a tiltottak mit gondolnak rólam :D
2021. szept. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
Vele csalt meg a párod és még mindig azzal foglalkozol hogy észre vesz valyon hogy ki törölted?
2021. szept. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
27%
Akkor ott lesz a tiltólistádon, a büdös életbe nem fogod elfelejteni, mert mindig látni fogod a nevét, semmi értelme. Gyerekes dolog, én simán kivenném ezt a funkciót a Face-ből. Bőven elég lenne az üzenet blokkolás.
2021. szept. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor mi a megoldás?
2021. szept. 5. 18:50
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

4, Igen, mert az ember naponta csekkolja a tiltólistáját, ugye?


Tiltsd le nyugodtan, valószínűleg fel sem fog neki tűnni. Ha meg mégis, akkor is tök érthető, hogy blokkoltad.

2021. szept. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!