Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy másoknak...

Miért van az, hogy másoknak olyan szépen kialakul az élete, az enyémben pedig mondhatni semmi logika sincs?

Figyelt kérdés

2021. szept. 5. 21:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
többen is vagyunk így ezzel szerintem.
2021. szept. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Mert akinek szépen alakul, az szépen alakítja.


Mit csinálsz te, saját belátásod szerint?

2021. szept. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
mert az látod akinek szépen alakul, akinek meg nem azt meg nem
2021. szept. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én is próbálom alakítani, elég sokat is teszek a céljaimért, de úgy látom, hogy mindig csak egy kis szerencse hiányzik. Más meg jókor van jó helyen.
2021. szept. 5. 21:27
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is alakítom valahogy, de a környzetem nem érti, miért cselekszem úgy, ahogyan. Én tudom...

Mindenki halad valahova, ki lassan, ki gyorsan.

2021. szept. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mi van, ha én soha nem leszek jókor jó helyen??
2021. szept. 5. 21:34
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Keresd, figyeld a pillanatot.
2021. szept. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%
Az én életem se alakul szépen, örülök, ha nem leszek csöves a sok rossz döntés miatt.
2021. szept. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Rendszer nincs az életedben, ami talán könnyebbé tenné, hogy elfogadd,

nem minden működhet logikus következtetések útján előre kiszámíthatóan.

Azt megfogalmaztad már magadnak, hogy egyáltalán MIT vársz az élettől, és HOGYAN képzeled el az odáig vivő utat?

Vagy rögtön a pozitív eredményt szeretnéd látni? Sült galamb effektus?

Valamiféle "logika" szerint várod, melyik tettednek mi lesz a következménye, csak sodratod magad az árral?

Amiben jó vagy, arra gyúrj, legyenek saját terveid, önbizalmad, megvalósításra váró céljaid.! Ne várd, hogy az életed "magától alakuljon", abban amúgy sincs köszönet. Te alakítsd, legyél jelen te is a saját életed formálásában.

Aztán egy nap, lehet, nem a logikát keresed, hiányolod, hanem az eredményt találod.

Az egy dolog, hogy szerinted mindenki másnak egyszerű, "logikus", szinte magától érkezik a siker. Lehet, rákérdeznél és meglepődnél, hogy ő egészen másképp látja, másképpen éli meg azt, ami szerinted simán érkezett . Lehet, megtudnád, mennyit melózott, küszködött érte és egy szemernyi logika nincs abban, ahol tart.

2021. szept. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!