Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kialakulhat valakinél tizenhár...

Kispistavagyok kérdése:

Kialakulhat valakinél tizenhárom éves korban a transzneműség?

Figyelt kérdés

2021. jan. 30. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
9%
Magától nem műtődik át.
2021. jan. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
92%

Persze. Maga a transzneműség nem is csak úgy alakul, hanem hogy az adott ember mikor veszi észre "mi is a probléma vele".(úgy értem a problémát hogy észre veszi hogy rossz testben van)

Valaki 3 évesen meri kimondani, valaki pedig lehet 40is.

Nincs korhoz kötve:D

2021. jan. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%
Nem "alakul ki", ez csak a mai divatos mentalitás miatt terjedhetett el, hogy "kialakul"...
2021. jan. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%
Persze, én is kb. akkörül éreztem és sejtettem, hogy nem érdekelnek a lányok és ez miért van. Egybevág a hormonok megugrásával és a szexuális fejlődéssel, szóval kb. mindenki ebben az időben jön rá.
2021. jan. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönőm a válaszokat
2021. jan. 31. 10:13
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Van, akinél sokkal korábban tisztázódik
2021. febr. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 harminezer oxigén ***** válasza:
100%

Szia!


Ez nem kialakul. Én úgy mondanám hogy, ekkor ismered fel, ekkor tudod nevesíteni hogy, pontosan mi is a helyzet veled.

Én is a pubertás kezdetén tudatosítottam magamban először, hogy ez a helyzet. Már ezt megelőzően is, nagyon régóta éreztem, tudtam hogy, valami nincs "rendben" velem hogy, én vagyok az a bizonyos "fura" gyerek. A kamaszkori változásokat, tapasztalatokat nagyon rosszul éltem meg. Folyton azt éreztem hogy, ezeknek a változásoknak nem ebben az irányba kellene tartania, nem ez a normális de, mégis ez van. Nagyon egy rémisztő és kellemetlen szitu.


Niki

2021. febr. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:

Transz fiúk, lányok! Hol kezdjem?

Kihez kell fordulni, ha műtétet akarok/hormont szeretnék kapni, stb.? Hol, kinél kell kezdeni?

A transzneműséget el lehet fogadni?

Most nem társadalmi szintre gondolok hanem az egyénre. Ha az ember elég határozott és elvi okokból nem akar ezen változtatni (például azért mert ő ilyennek született és ezért ilyen is fog maradni. vagy azért, hogy ne egy felemás teste legyen hanem amilyen neműnek...

Miért szeretsz olyan nemű lenni, amilyen vagy?

(vagy ha nem szeretsz:mik a pozitívumok a nemeddel kapcsolatban?) Bármi, ami eszedbe jut. Kort (és nemet) írjatok légyszi!

Bish Bharbie-nak mi lehet az MBTI típusa?

Annyi mindenkivel kapcsolatban kiírtak már egy ilyen kérdést, hogy úgy érzem, bűn lenne, ha pont ő maradna ki a sorból. :D Nyilván azoktól kérdezem, akik ismerik őt és az MBTI-t egyaránt (már ha vannak itt ilyen emberek).

Ezt hogy mondjam el?

sziasztook, transzneműnek érzem magam mert fiú létemre ha nincsenek itthon a szüleim sminkelem magam titokban, felveszem néha anyu ruháit és képeket csinálok. Hogy mondjam el a szüleimnek hogy transznemű mő vagyok ha a szüleim ha látnak valakit aki transz akkor szídják...




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!