Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi baja lehetett a csajnak?

Mi baja lehetett a csajnak?

Figyelt kérdés
Tegnap a vonaton leült elém egy igen érdekes csaj, én mögötte ültem és olvasgattam a telómon. Elkezdte reszelni a körmeit, és vagy percenként hátranézett rám. Reszelte, megállt, hátranézett. Majd újrakezdte, és vagy fél óráig ez ment! Először észre se vettem, azt hittem csak kényelmetlenül ül azért mozog. Aztán elővett egy ollót, kivágott valami papírt, és a hátralévő úton az ollót nyitogatta csattogtatta egymáshoz. Mi baja lehetett?
2021. szept. 9. 14:06
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

Paranoid skizofrén.

OPNI-t bezárták helló.

2021. szept. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
És beszartál tőle vagy mi? 😃
2021. szept. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem, inkább érdekesnek gondoltam, és vártam mi jön az olló után, de le kellett szállnom.
2021. szept. 9. 14:30
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Atyagatya! Ez dúrva :O
2021. szept. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem volt 100-as és sajnos egyre több a hozzá hasonló.

2-es!

Ha valami mentális baja van és ollót csattogtat, akár félni is lehet tőle, mert kiszámíthatatlan.

Honnan tudod, hogy a “hangok” nem éppen azt sugallják neki, hogy szúrja ki a szemed?

2021. szept. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Tuti fedélzeti problémás volt. Kiváncsi lettem volna, ha hozzászólsz rendesen, mit lépett volna.
2021. szept. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!