Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez vajon dicséret lehetett?...

Ez vajon dicséret lehetett? Hogy értelmeznéd?

Figyelt kérdés

Egy ismerősömmel -akivel nagyjából egy éve találkoztunk utoljára-, összefutottam a napokban és pár szót váltottunk. Megjegyezte, hogy de megváltoztam. Egészen pontosan így: “Hú, de megváltoztál.” Valószínűleg a külsőmre érthette, mert nagyon felszínesen beszélgettünk csak.

Ezt hogy értelmeznétek?



2021. aug. 10. 20:52
A kérdező szavazást indított:
Pozitívum
Negatívum
9 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Ennyiből nem lehet tudni.
2021. aug. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Külsőre érthette, esetleg nem nyaraltál, és emiatt lett más az alakod, a színed, stb.?

"...nagyon felszínesen beszélgettünk csak...":

Na én épp ezért nem beszélgetek szinte senkivel sem, semmi értelme ezeknek a small talk-oknak.

2021. aug. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt dicséretnek szoktam venni, mert az egómnak jobban esik, ha úgy gondolom, fejlődöm külső szempontból. Persze tudom, hogy valakinek minden leadott kilóval, s minden levágott tincsemmel rondább leszek, de magamnak így tetszem, ezért, ha olyannal találkozom, akinek nem tudom, mi az esete és mond nekem egy ilyet, azt szoktam gondolni, ami jobban esik és nem filózgatni azon, vajon hogyan érthette. 😌
2021. aug. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Dicséretnek venném, de nagyon fontos hozzá a szövegkörnyezet, a mimika, és a hanglejtés is.
2021. aug. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4 Leginkább meglepett volt.
2021. aug. 11. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!