Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen orvoshoz menjek ha...

Milyen orvoshoz menjek ha közel 30 évesen úgy nézek ki mint egy ocsmány 16 éves kölyök?

Figyelt kérdés
Szóval milyen orvos foglalkozik nemi fejlődést érintő rendellenességekkel? Teljes mértékben férfiatlan vagyok, a fejem gusztustalanul ronda, úgy nézek ki mint valami nő, testalkatom vékony hiába edzek, a viselkedésem is elég fura: csendes, félénk vagyok továbbá a szexuális vágyam is nagyon alacsony.
2021. szept. 9. 19:03
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Vervetellel hormonszintet tudnak nezni endokrinologian.
2021. szept. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem pszichológushoz kellene menned
2021. szept. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Háziorvos. Ő majd elirányít minden fele, mert mi innen nem tudjuk, hogy tényleg egy fejletlen ember vagy, vagy csak pszichés bajok miatt túlzásba esel, és "csak" vékony alkatod van fiatalos arccal.
2021. szept. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Gond lehet a tesztoszteron termeléssel, adjon a háziorvosod endokrinológiára beutalót!
2021. szept. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kössz.
2021. szept. 9. 19:40
 6/8 anonim ***** válasza:
Tesztoszteron szint problémák. Amennyiben helytálló a leírás.
2021. szept. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amugy meg segiteni is lehet ezen. Gondolj arra, egy noi gorillat visszacsinalni torekeny nonek lehetetlen, eselyesebb, hogy ferfiasabb legyel a mostanihoz kepest. Plusz az onkeped is lehet rosszabb a valosagosnal.
2021. szept. 10. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Endokrinológust kell keresni, valami gond lehet a hormonháztartásoddal.
2021. szept. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!