Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az emberek minek hordanak...

Az emberek minek hordanak újra maszkot?

Figyelt kérdés
2021. szept. 9. 20:06
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
43%
Mert szorult beléjük egy kis ész
2021. szept. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
90%
Van, aki így érzi jól magát. Én a koronavírus előtti időkben is láttam olyat, aki időnként maszkban járt, mert elég súlyos asztmája volt, nem hiányzott neki a rendszeres őszi köhögős-taknyolós vírus, mert azt ő nem vészelte át egy 100-as papírzsepivel és egy nagydobozos NeoCitrannal, hanem kórházba került.
2021. szept. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
90%
Aki hordja akarja, egyelőre még nem kötelező.
2021. szept. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
78%
Azért, hogy legyen min fennakadnia a hülyéknek.
2021. szept. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
92%
Összefutottam egyik ismerősömmel. Maszk volt rajta. Beszélgettünk, de olyan furán beszélt, kérdeztem tőle, hogy minden oké vele? Mondja igen, de most jött a fogorvostól kihúzták pár fogát és, hogy mennyire örül most a maszknak:))
2021. szept. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
59%

Mert önzetlenek és meg akarnak védeni téged.

Hiszen mindig elmondják az okosok, hogy a maszk nem a viselőjét védi, hanem a környezetét.

Tehát, amikor maszkos látsz, akkor légy hálás neki, mert nem gyávaságból hordja, hanem mert meg akar védeni téged.

2021. szept. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
64%

Amúgy most pont jön a beteges-taknyolós időszak amikor mindenki fertőz mindenkit.


Engem munkatársam fertőzött le. Boldogan felhívott, hogy teszteltette magát és nem Covid.


Én meg lázasan feküdtem és majd meg döglöttem. Hát marhára örülök, hogy nem Covid. Az emberek úgy gondolkoznak, hogy Covid = biztos halál minden más le van szarva.


Igaz, hogy attól is kidől a másik fél napokra.


Amúgy amikor éreztem, hogy nem vagyok toppon én is felvettem maszkot, hogy ne fertőzzek le másokat. Pedig nem voltam Covidos.

2021. szept. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
26%

Kérdező!

Az meg van, hogy most ti, az oltatlanok ill. oltástagadók kerültök majd a betegágyra meg a lélegeztetőre?!

Meg persze a temetőbe!

2021. szept. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
19%

Csak az lesz beteg, aki arra fogékony. Nem egy vacak rongydarab fogja az embereket megmenteni, ez csak illúzió. Az immunrendszeren múlik minden.

Érdekes, soha nem voltam beteg ebben az állítólagos "beteges-taknyolós időszak"ban. Nem tudom, hogy az itt válaszolók mit tesznek napi szinten saját testi és lelki egészségükért, de szerintem nagyon keveset.


"Mert önzetlenek és meg akarnak védeni téged." 😂😁🤣

Imádom az ilyet. Felőlem mindenki vegye le, engem nem kell megvédeni, mivel én magam teszek az egészségemért.


Mindenki csak a saját egészségéért a felelős.


Kérdező, sok ember agyát a média teljesen átmosta, másfél éve teljes félelemben tartja őket. És akik félnek, rettegnek, azok nem tudnak reálisan gondolkodni.


Nem baj, bólogató Jánosokra is nagy szükség van, mivel ők mindent gondolkodás és feltétel nélkül elhisznek, ezért ők irányíthatóak a legkönnyebben.

2021. szept. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
52%
8, nincs meg. Birka. Nézzél retek klubot, meg tévékettőt, ahol a cigány megmondja mi lesz. Bajod neked lesz, a fos oltástol.
2021. szept. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!