Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az emberek minek hordanak...

Az emberek minek hordanak újra maszkot?

Figyelt kérdés
2021. szept. 9. 20:06
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
55%
Látom, nem mindenkinek esett le, hogy a 6-os válasz irónia volt.
2021. szept. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Én mégis a #9-es válaszolóval söröznék egyet, tetszik a gondolkodás módja!
2021. szept. 9. 21:23
 13/28 anonim ***** válasza:
0%

#12

Köszönöm, viszont utálom a sört, nem iszom alkoholt.

2021. szept. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
36%

Egyfelől azért, mert több krónikus betegségem is van, sajnos Sinopharm-ot kaptam és nem alakult ki a megfelelő védettség (nézettem). Most tényleg félek a vírustól, mert a kormány az Eukaliptusz és a vadászbaromság végéig úgy tesz, mintha nem emelkednének a számok, közben valószínűleg ugyanúgy emelkednek itthon is, mint tőlünk nyugatabbra (azaz nagyon).

Amúgy a munkahelyemen is hordják többen is, céges buszon is kb. 1/5-én volt maszk.


Másfelől én elképesztően gyakran kapok el felsőlégúti fertőzéseket és még időben, NeoCitrán-nal kezelve is elhúzódnak, de 2-3 évente antibiotikum kell, nem egyszer többhónapos szövődmény volt, sőt, életem végéig tartó szövődmény is van náthából...

Viszont a maszkhordás óta alig párszor voltam náthás, akkor is 2-3 napos "kezdeményekkel" úsztam meg.


Rendszeresen sportolok, sok zöldséget eszem, sok vizet iszom, semmi zsírosat nem eszem, a BMI-indexem normális tartományban van. Bár három normális cikk elolvasasása után megtudja az ember, hogy ez se nem oszt, se nem szoroz.


[link]


[link]


[link]

2021. szept. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
64%

"Csak az lesz beteg, aki arra fogékony."


Érdekes, hogy itt gyakorin mindenki Lebensborn programból született tökéletes árja példány Supermant megszégyenítő sérthetetlenséggel aki még egy sima náthát sem kapott el soha mert az ő immunrendszere sérthetetlen :D


"Nem tudom, hogy az itt válaszolók mit tesznek napi szinten saját testi és lelki egészségükért, de szerintem nagyon keveset."


Tehetsz bármit, ha a buszon bele köhögnek 30 centiről az arcodba.


"Mindenki csak a saját egészségéért a felelős."


Hát marhára nem. Igenis felelsz másokért is.


Mert nem mindegy, hogy bemész betegen és mindenki más beteg lesz miattad. Nem kell Covidra gondolni, pont elég ha elb..szod valaki hétvégéjét aki ahelyett, hogy programot szervezne, betegen döglik otthon...

2021. szept. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
43%
Mit keres a társadalomban olyan ember aki csak saját magára képes gondolni?
2021. szept. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
77%
Allergiaszezon van. Az ellen is nagyon jó.
2021. szept. 10. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

"Tehetsz bármit, ha a buszon bele köhögnek 30 centiről az arcodba."


Ez már nemigen jellemző, egy kis köhintésért is simán meglincselnek a tekintettükkel!

2021. szept. 10. 04:53
 19/28 anonim ***** válasza:
Az első covid hullámnál utaztam a buszon, és olyan köhögési roham jött rám, amit alig tudtam abbahagyni. Az egyik fiatalember majdnem nekem jött, hogy mit képzelek magamról. A következő megállónál le is szállt. Kiderült, hogy az egyik gyógyszernek amit szedtem, ez volt a mellékhatása. El is hagytam a szedését utána meg is szűnt a köhögésem. Azt tudtam, hogy nem vagyok beteg, de ott abban a helyzetben, ezt nehéz lehetett volna kimagyarázni.
2021. szept. 10. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
54%

#14

A félelem legyengíti az immunrendszer erősségét, és így könnyebben leszel beteg. Felőlem rettegd végig az egész életedet, ez a te döntésed. A te döntésed, hogy milyen gondolatokkal veszed magad körbe egész nap.


Apukám is krónikus beteg, nagyon ritkán van ezen kívül más betegsége. Az elmúlt másfél évben pl. semmi baja sem volt, és oltásra se fog elmenni.


Anyukám 12 évig (2005-2017) volt daganatos beteg. A rákon kívül más betegsége, pl. nátha, influenza, nem volt és nem is kapott el soha. Maszkot se hordós buszon.


Furcsa mi, hogy csak a félős, betoji emberek, mint te is, lesznek gyakran influenzásak és gyakran betegek.


Sok betegség lelki eredetű, vizsgáld meg, hogy miért kapsz folyton felsőlégúti betegséget.


#15

Mikor 10 évvel ezelőtt főiskolán Kolos voltam, a fél kiló kidőlt betegség miatt, én még vígan mászkáltam a betegek között, mégis egészséges maradtam.


Nem azt írtam, hogy soha nem voltam beteg, csupán, hogy nem kell arra fogni, hogy most itt az ősz, és törvényszerű, hogy akkor mindenki beteg lesz, mert hideg esős idő lesz majd. Fel kell rendesen öltözni, szedni kell a vitaminokat, gyümölcsöket kell enni és oda kell figyelni a lelki egészségünkre is. Pl. aki stresszes életet él az sokkal könnyebben lesz beteg.


#16

Akkor betiltanám örökre a cigit, alkoholt, drogot..stb. száműzném az országból is. Mit képzel az a dohányos, aki mellettem szívja a cigijét és nem figyel oda az én egészségemre? Én nem dohányzom, de kénytelen vagyok utcán lépten nyomon elviselni ennek a bűzét. Na, akkor miről is beszélünk? Ne csak engem akarj akkor máglyán megégetni.

2021. szept. 10. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!