Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Amennyiben egy szakember...

Amennyiben egy szakember ingyen felajánl egy szolgáltatást elfogadnád?

Figyelt kérdés
Egy szakemberrel beszélgettem és felajánlotta nekem a szolgáltatását ingyen. Egy ilyen találkozás egyébként kb 35.000 forintba kerül. Igazából én nem kértem ingyen egyáltalán, csak a beszélgetésünk során egyszer kitért rá. Először azt mondta 80%os áron elvállalna aztán pedig azt mondta úgy döntött teljesen ingyen nagyon szívesen fogad és találkozik velem. A szakmában nagyon elismert egyébként, nem szeretném leírni pontosan a szolgáltatást de inkább ilyen nőies dolgok,ilyen tanácsadásra szerintem leginkább nők járnak. Mit tegyek? Egyébként anyagilag nem mondanám,hogy megengedhetem magamnak de valahogy kifizetném. Vigyek esetleg cserébe valamit? Pl mézet vagy valami hasonlót? Te mit tennél? Vagy ragaszkodjak ahhoz,hogy fizessem ki a szolgáltatás valós árát?

2021. szept. 10. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Te nő vagy, ő - gondolom - férfi. Innentől kezdve én gyanakodni kezdenék. Nyilván nem akar majd neked rontani, de azt akarja, hogy érezd: ő most egy hatalmas szívességet tett, amiért hálásnak kell lenned...
2021. szept. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem! Egy hölgy ajánlotta fel, szó sincs férfiről. 🙂
2021. szept. 10. 21:12
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem az ilyesmit. Nem fogadnam el. Emberi josag, nagylelkuseg letezik, de ez biztos, hogy nem az. Ha pedig netalan az volna, nem szeretnem lekotelezve erezni magam ilyen szituacioban.
2021. szept. 11. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Semmi MLM vagy ilyesmi gondolom... /s
2021. szept. 11. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem megalázó.
2021. szept. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha adnak fogadd el, ha ütnek szaladj el.
2021. szept. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!